Ako nafarbiť tmavé vlasy do blond?

rebecca789
11. aug 2020

Ahojte baby je tu nejaká ktorá si z tmavej farby dávala takú blond ? 🙂 Ja som sama prirodzená blondína ale nafarbila som sa na tmavú hnedú. Hodiť sa mi to hodí farbim sa už rok. Nie moc často asi som sa zatiaľ len trikrát nafarbila na tu hnedú. Ale chcela by som naspäť moju blond. Len neviem ako by to prebiehalo. Sama viem že nedosiahnem asi presne tu moju ale neviem či chcem veci riešiť moc odfarbovanim. Vraj to hrozne ničí vlasy. Dá sa to normálne farbou dat naspäť na takú blond?. Tie vlasy nafarbene nemám už ani také tmavé, samozrejme sa ta farba vymyla a mám z toho takú normálnu hnedú ani nie tmavú ani nie svetlú. Ďakujem za každú odpoveď a radu 🙂

eliska13
11. aug 2020

@rebecca789 hustý pekný melír, ale išlo by to aj stiahnuť určite dnes sa používajú tie Olaplex prípravky, ale ja by som išla do meliru

eliska13
11. aug 2020

@rebecca789 a určite to neskusaj doma farbiť farbou z drogerie

jajka71
11. aug 2020

@rebecca789 ja niesom kadernicka ale vzhadom k bohatym skusenostiam s farbenim hovorim ze je viacero moznosti no v ziadnom pripade neodporucam ist na to tym ze skocis do prvej drogerie a podla obrazka si vyberies plus minus aku farbu priblizne mas a aku chces a sejahoj si vlasy zafarbis ci ti zafarbi kamoska nekadernicka doma, to nie lebo na vyslednu farbu vplyva mnoho faktorov ako kvalita vlasu, jeho schopnost "napit" sa farby ci ako to povedat i skutocnosti ako dlho si nefarbila cim si farbila dokonca som si zistila ze co znacka to ine zlozenie tej chemie a co vyrobca to ine zlozenie a dokonca niekto tvrdi ze to co zohnat na sk a to co zohnat v rakusku ci inde sa porovnat neda. Treba si najst odbornika co farbu stiahne, pozor vsak na vyber odbornika ci odbornicky, lebo mnohe su nespokojne ze sa to tzv.stiahnutie robi na etapy, ale faktom ostava ze sa to niekedy inak neda. Ak uz budes mat vyslednu farbu obdobnu tvojej mas vystarane staci ti farba vyzivujuca vo farbe vlasov aby ti farbu ozivila. Jedna z mojich sestier ma prirodzene tmavohnede, nesedivie no kupuje si chili ci co a to jej vraj vyzivi a rozjasni farbu no tych moznosti je milion ja som na "castingoch" a vyjovuje mi ze si to poriesim sama a uz viem ze nemusim od korienkov aby som ich neznicila staci odrasty nabuduce ;) .Dalsou moznostou je melir dolezite je farba meliru aky chces kontrast medzi aktualnou farbou a melirom....a zosvetli sa farba vlasu alebo vyuzijes niektoru z moznosti ked je zosvetlena len urcita partia vlasov a ako odrastaju tak sa vytvori zaujimavy farebny efekt ak je to dobre zvladnute a ako odtastaju tak sa tym ze od urcitej parie su zosvetlene prirodzene vyzera to alebo od urcitej partie su tmavsie podla toho co sa ma docielit. Je dnes vela moznosti kazdopadne sa treba zverit do ruk sikovnych a skusenych ktore to nastartuju a tebe ukazu ako vies v tom pokracovat doma...

lija22
11. aug 2020

ok ked uz pouzivas slovo nafarbit,tak teda odpoved je: nie, hnede vlasy na nafarbit do blond nedaju. ja mam bohate domace skusenosti s odfarbovanim do blond ale neodporucam,lebo ocividne nemas ziadne skusenosti. chod ku kadernicke

katulik123
11. aug 2020

Kúp si odfarbovac z drogérie... Myslím, že to bude najlepšie riešenie

rebecca789
autor
12. aug 2020

@lija22 ďakujem za odpoveď ❤️

rebecca789
autor
12. aug 2020

@katulik123 ďakujem

rebecca789
autor
12. aug 2020

Ďakujem za každú odpoveď❤️ vyriešim to kaderníčkou snáď budem spokojná

hettinka
12. aug 2020

@rebecca789 smer kadernicka. Domáce experimenty neodporúčam.

kkrausova
15. aug 2020

Ja som začala so zosvetlovanim pred cca pol rokom. Mala som predtým aj červené vlasy, aj hnedé a dokonca aj čierne. Prvý krát mi Kaderníčka stiahla celé vlasy a nafarbila na takú stredné hnedú čokoládovú. Za tým som bola znova ešte na farbení a už na tretí krát mi začala melirovať, veľmi pekne a kvalitné mi to spravila. Teraz mam už skoro cele svetle, len konce sú ešte trošku tmavšie ako korienky ale to časom bude ok, síce mi to trošku vysušilo vlasy ale za to mi až tak nemasneju ☺️