Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lucka12399
23. júl 2019

@janusik45 najlepsie ked si pojdes niekde do predajne vyskúšať .. a ja si vzdy dam troska na krk a podla toho si kupujem make up 🙂

kikuska6913
23. júl 2019

skús isť rovno do drogérii a pozrieť si sú tam aj handričky na umytie vyskúšaš vzorky a tak ja používam Maybelline Affinitone hydratačný už 2 roky a som s ním spokojná používam odtieň 17 perfektne sadne ani neviem že ho mám nie je ani tak extra drahý a vydrží obsahuje aj aloevera látku takže regeneruje a nie je po nom žiadna vyrážka mám citlivú pleť tak viem a btw neobjednávaj si s katalógu nikdy nevieš ako ti to sadne

carduelis
23. júl 2019

Ja mam estee lauder, bola som v Marionaud, spolu s predavackou sme vybrali dva odtiene, ktore mi sedeli najviac, popytala som si z nich vzorky a doma som si ich vyskusala na dennom/vecernom svetle aby som videla, ktory lepsie sedi. Spravny odtien robi velmi vela, netreba to podcenit.

seahorse27
24. júl 2019

Kup si v DM-ke Catrice pigmentove kvapky - su dva druhy v tube, jedna tmava, druha svetla. Kup si tu svetlu tubu, stoji to par eur a sikovne si upravis odtien make-upu podla seba. Ja aktualne miesam tu tmavu s BB-ckom, kupa cez net, biely ako vapno, ale s tymi kvapkami si viem odtien pekne prispobit k farbe pleti.

lovely5
24. júl 2019

@janusik45 ja som si nechala poradit v parfumerke - a predala mi uplne hnusny make-up, vyzerala som ako s bielou maskou na dennom svetle 😂 potom som si nechala znova poradit v parfumerke, kupila som drahy Armani a zas to bolo prilis biele na dennom svetle a teda co ja viem, zas az tak spokojna s kvalitou som nebola. Teraz mam BB crem od lorealu a vyzera to celkom prirodzene na dennom svetle. skus sa nechat nalicit a vyjdi s tym na denne svetlo a daj vediet ci sa ten lauder oplati😁

hanka1674
24. júl 2019

Mala som zvyk, že skúšať si na ruku, ale je to nezmysel treba na tvár skúsiť, že ako vyzerá či odtieň sedí a mnohokrát v predajni je iné svetlo, že to úplne inak ukáže ako na dennom :/

janusik45
autor
20. sep 2019

@hanka1674 presne tak..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli