Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako si vybrať správny odtieň make upu?

janusik45
23. júl 2019

Ahojte zasa som tu s makeupom :D kúpila som si lacnejšiu variantu teda revlon zmatnujuci Makeup ale zrejme som sa ne trafila do odtieňa a zobrala som si tmavší.. Pod svetlom to vyzeralo trochu inak tak by som chcela potom investovať do este lauder ale,, potrebujem vedieť jk si vybrať správny odtieň aby som nelutovala tie peniaze co DP toho vyrazím :D vďaka

lucka12399
23. júl 2019

@janusik45 najlepsie ked si pojdes niekde do predajne vyskúšať .. a ja si vzdy dam troska na krk a podla toho si kupujem make up 🙂

kikuska6913
23. júl 2019

skús isť rovno do drogérii a pozrieť si sú tam aj handričky na umytie vyskúšaš vzorky a tak ja používam Maybelline Affinitone hydratačný už 2 roky a som s ním spokojná používam odtieň 17 perfektne sadne ani neviem že ho mám nie je ani tak extra drahý a vydrží obsahuje aj aloevera látku takže regeneruje a nie je po nom žiadna vyrážka mám citlivú pleť tak viem a btw neobjednávaj si s katalógu nikdy nevieš ako ti to sadne

carduelis
23. júl 2019

Ja mam estee lauder, bola som v Marionaud, spolu s predavackou sme vybrali dva odtiene, ktore mi sedeli najviac, popytala som si z nich vzorky a doma som si ich vyskusala na dennom/vecernom svetle aby som videla, ktory lepsie sedi. Spravny odtien robi velmi vela, netreba to podcenit.

seahorse27
24. júl 2019

Kup si v DM-ke Catrice pigmentove kvapky - su dva druhy v tube, jedna tmava, druha svetla. Kup si tu svetlu tubu, stoji to par eur a sikovne si upravis odtien make-upu podla seba. Ja aktualne miesam tu tmavu s BB-ckom, kupa cez net, biely ako vapno, ale s tymi kvapkami si viem odtien pekne prispobit k farbe pleti.

lovely5
24. júl 2019

@janusik45 ja som si nechala poradit v parfumerke - a predala mi uplne hnusny make-up, vyzerala som ako s bielou maskou na dennom svetle 😂 potom som si nechala znova poradit v parfumerke, kupila som drahy Armani a zas to bolo prilis biele na dennom svetle a teda co ja viem, zas az tak spokojna s kvalitou som nebola. Teraz mam BB crem od lorealu a vyzera to celkom prirodzene na dennom svetle. skus sa nechat nalicit a vyjdi s tym na denne svetlo a daj vediet ci sa ten lauder oplati😁

hanka1674
24. júl 2019

Mala som zvyk, že skúšať si na ruku, ale je to nezmysel treba na tvár skúsiť, že ako vyzerá či odtieň sedí a mnohokrát v predajni je iné svetlo, že to úplne inak ukáže ako na dennom :/

janusik45
autor
20. sep 2019

@hanka1674 presne tak..