Ako ste vydržali do odrastenia celej farby vlasov?

tajik
7. máj 2020

Babenky,ak ste si nechávali odrast farbene blond vlasy a korienky ste už mali svoju povodnu farbu (tak asi 10 cm) ako ste to dokázali vydržať až do odrastenia celej farby?alebo ako ste to maskovali?

k_a_j_k_a
7. máj 2020

Ja som si nafarbili vlasy rovnakou farbou ako mám svoju a postupne to zaniklo. Spravila som to takto už niekoľkokrát a to som mala na hlave už všeličo 😁

tajik
autor
7. máj 2020

@k_a_j_k_a mne to skúšali už xy kadernicok a žiadnej sa to nepodarilo,stále bolo vydiet odsek

kristina0909
7. máj 2020

Ja som bola tiež blondína .. prestala som sa farbiť vnímala som to akoby mám ombre.. niekedy keď vidím fotky nebolo to úplne pekne ale zasa nič strašne...

saluda
7. máj 2020

Balayage vyskúšaj, mne tak vyrástli úplne v pohode, žiadny výrazný odskok 🙂

kristinkakvetinka
7. máj 2020

@tajik ja som si dala ombre spravit a tak mi to postupne povyrastalo a nebolo vidno ,uz mam asi polovicu vyrastenu svoju ,obcas dam melir do toho

nikca101
7. máj 2020

skus si farbit vlasy len zmyvatelnym samponom.. tym prekryjes farbu a casom sa to vyzmyva. ja som to tak robila kym mi vlasy neodrasli uplne a potom som sa dala podstrihnut

123369
7. máj 2020

@tajik ja som to riešila melirom, práve teraz to tak robím,už asi 2 roky si dám melír, približne farby aká mi vyrastá,a teraz už mám takmer svoju farbu.

jankaovecka
7. máj 2020

@tajik nijak som nevydrzala, lebo to bolo otrasne. Ja som si nafarbila doma nejakou lorealkou najblizsej k mojej farbe LEN tie blond vlasy. S pomocou zrkadla. Kedze som nechcela, aby mi zasa odrastala nejaka farba..Bolo to max prirodzene. Lepsi mierny rozdiel medzi hnedymi ako z hnedej na blond. Ked sa vyzmyvala, tak zas a potom uz drzala. Takto to mam uz dva roky a takmer nepoznat rozdiel. Ale teraz ma to uz nudi a idem za tyzden na melir😂

jajka71
8. máj 2020

Je moznost davat si melir, penovu zmyvatelnu farbu, ci poziadat o to, aby z toho spravili kadernici staby umysel skrz tie moderne alternativy kedy sa dlzkou farba vlasov zosvetlue alebo opticky stmavsuje alebo robia umyselne rozne predely a meliry ci po odrasteni urcitej vysky docasne zvolit kratsi strih ci uz bob alebo sportovy kratky strih. Dolezite vsak je venovat sa intenzivnejsie regeneracii vlasov, aby sa podporila kvalita vlasu a rychlost sa da podporit konopnym samponom, brezovym, zihlavovym alebo cajovnikovym samponom/kurou, ktore zintenzivnia rast kvalitnych vlasov. Dolezite je zvolit alternativu, ktora vlas nezatazi, pristane tvari a naturelu nositelky a zvysi sebavedomie i tym, ze navrat k povodnej farbe sa nestane trnistou cestou plnou stresu a desnych zazitkov/fotiek ;)

lucyluv
8. máj 2020

Nosila som vrkoc, neskor to cele zacalo vyzerat ako ombre, to som len konce troska kulmou pritocila. Najkritickejsi bol treti mesiac. Ale vtedy som prilis spolocensky nezila, takze ma to as tak netrapilo

tajik
autor
8. máj 2020

Ďakujem za rady,ste zlaté,niečo poskusam...🙂