Akú farbu na vlasy?

orchidea89
3. jan 2022

Ahojte, prosim poradte mi aku farbu by ste si dali? ..
Mam svetlu plet, svetle zelene oci mam tmave vlasy aj obocie.
Vzdy som chcela mat medene vlasy, ale tie my asi nepristanu. Vobec neviem aku farbu si mam dat. Chcem zmenu 🙂

tosomja
3. jan 2022

@orchidea89 máš prirodzene vlasy? Ci farbené? Podľa mňa by ti iska medená.

orchidea89
autor
3. jan 2022

@tosomja prirodzene nikdy som nefarbila

0silvia0
3. jan 2022

@orchidea89 k zelenym ociam si tu medenu viem predstavit

orchidea89
autor
3. jan 2022

@0silvia0 naozaj? Nebudem vyzerat smiesne? Mam velmi tmave obocie

barbora0308
3. jan 2022

@orchidea89 svetla plet a zelene oci...podla mna medena alebo gastanova by ti pristala alebo si viem predstavit taku paradnu risavu az oranzovu farbu 🙂 tak ale viem, ze sa to nepaci kazdemu, aj ked podla mna je to mega pekne, bodaj by to mne seklo 😁 ked tak sem hod fotku o sebe, tazko povedat, ked realne nevieme ako vyzeras...

orchidea89
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora0308
3. jan 2022

@orchidea89 kludne chod do medenej alebo gastanovej podla mna by ti to seklo 😊 a podla mna by ti brutalne sadli ak by si si vlasy ostrihala po plecia 👍 ale tak to je moj osobny nazor.

kubkovamama
3. jan 2022

@orchidea89 máš krásne vlasy aj svoju farbu,závidím.Nefwrbi a nenic,keď tak prieliv alebo henna

orchidea89
autor
3. jan 2022

@barbora0308 tak to nie🤣kratke vlasy su pre mna nocna moraaaaaa😏🤣🤣

orchidea89
autor
3. jan 2022

@kubkovamama dakujem😊

cokololadka
3. jan 2022

Ja mám zelené oči , pôvodná farba mojich vlasov je tiež tmavá . Vždy som mala medené dlhé vlasy ,teraz som si dala blond pre zmenu . Teda červené/medené odtiene by ti pristali .

zaba21
3. jan 2022

@orchidea89
Skús farbu L'Oréal Excellence 646. Mám pôvodnú farbu podobnú ako ty a v pohode som si sama farbila vlasy, farba mi chytala veľmi pekne, vlády mám polodlhé, husté.
Mne chytila trocha tmavšie ako je na krabičke, ale odtieň bol veľmi pekný prirodzený. Odrasty splývali s farbou, takže nebolo nevyhnutné farbiť až tak často.

rooberta
3. jan 2022

Ja by som ti neodporucala medene odtiene, podla mna takto ako to mas prirodzene je to dobre. Pripadne ak chces zvyraznit svoju farbu, tak nejaku ladovu hnedu si vyber. Do cervena/medena sa nefarbi. Mas krasne oci a peknu olivovu plet, hneda ti pristane najviac.

orchidea89
autor
3. jan 2022

Dakujem😊

snehulienka639
4. jan 2022

Tiez by som do tej medenej asi moc nesla. Hneda za mna, vyzera prirodzenejsie a pri tmavsej ti krasne vyniknu zelene oci 🙂

renata1405
4. jan 2022

Ja som mala medenu farbu a oci mam tiez zelene takze ja odporucam len som presla znova na blond lebo sa rychlo vymyvala.