Aku farbu používať, keď mi vypadávajú vlasy?

1zuzka2
11. feb 2022

Ahojte ktorá vie mi poradiť ktorá farba je najlepšia na vlasy mám problém že mi vypadávajú vlasy používala som garnitúr teraz som prešla na loreal excelence

tina4931
11. feb 2022

@1zuzka2 ja som spokojná s Biokap,v prípade rysavych odtieňov Hena.

elementissa
11. feb 2022

Herbatint je fajn, ak potrebuješ aj zmeniť farbu

elementissa
11. feb 2022

@tina4931 prosím ťa a Biokap aj prekryje pôvodnú farbu? Ja sa roky rokúce farbim na ryšavo, ale moja pôvodná farba je tmavá hnedá, takmer až čierna. Herbatint mi pekne odfarbí odrasty na ryšavo, ale napríklad Hena je iba vrchný lak, tá nemení farbu vlasu, len dodá trochu iný odtieň na slnku. Ale tento Biokap ma zaujal, majú aj peknú červenú ponuku, tak, že či to aj farbí. Minule som kúpila Logonu, no zjedla by som tú farbu, všetky možné zeleniny a ovocia tam boli rozmixované, ale teda výsledok ako Henna, neodfarbilo to, len to tým mojim čiernym odrastom dalo trochu mahagnovy nádych... čo nebol cieľ, ja nosím mandarinkovu zvyčajne.

tina4931
11. feb 2022

@elementissa mne chytá normálne na šediny. Mám tmavohnedu. Používala som rok tmavohnedu hennu aj na šediny,dvojfázovo,7 hodín na hlave ale nechytalo dobre. Kamarátke červené odtiene krásne aj na šediny. S Biokapom som spokojná,ale mám odskúšanu len tmavo hnedú.

luna379
11. feb 2022

Žiadna krabickova farba z drogerie nie je dobrá, najlepšie je ísť kaderníčke.

tina4931
11. feb 2022

@luna379 Biokap sa ani v drogérii nedá kúpiť. Je chemická,ale z tých setrnejsich.

1zuzka2
autor
11. feb 2022

@tina4931 ja si farbia na čierno tá neviem ktorá je najlepšia aj najsetrnejsia

luna379
11. feb 2022

@tina4931 odpovedám na zakladateľku témy ktorá spomína “garnitúr” asi myslela Garnier a Loreal.

S tou Biokap nemám skúsenost

lenuska9999
12. feb 2022

@1zuzka2 kupujem si kadernicke farby a nie tie drogériove. Sú šetrnejšie k vlasom. A na vypadavanie vlasov skus nasadiť zinok.

sparkling
12. feb 2022

@1zuzka2 bud inoa alebo majirel. Inoa je olejova, ale aj menej vydrzi, majirel klasika peroxid, vydrzi dlhsie. Farbim sa na rysavo, neviem teda ako je to s inymi odtienmi pri tych farbach. Su to kadernicke farby. Drogerkove farby nepouzivam vobec.

elementissa
12. feb 2022

@tina4931 vieš, ja mám odskúšaný herbatint, ten vie pekne tmavé vlasy sitahnut na požadovanú farbu, ale u tejto neviem, asi jediné vyskúšať. Totiž mala som Logonu a tá vôbec :( len mi tie moje tmavohnedé vlasy potiahla filtrom, ale žiadna zmena. Tak, že či aj tento Biokap nie je taký. So sedinami sa to asi ťažko porovnana, predsa len, sediny sú svetlo sivé alebo až biele a to zafarbiť na nejakú farbu je jednoduchšie ako zosvetlit vlas. Ale ďakujem za recenziu, asi tú farbu skúsim a uvidím 🙂