Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo používate na holenie intímnych partií?

jaja875
29. jún 2020

Ahojte baby, chcela by som sa spytat co používate na holenie intímnych partii. Hľadala som aj na nete a nasla som vela toho tak by som sa chcela aj tu poradiť. Používam ziletku ale vždy na druhý deň mam pupinky červené. Aké máte napríklad skúsenosti zo žiletkami? Lebo na depilaciu sa ešte nehodlám ist :D Ďakujem za rady a dúfam ze nikoho neobtazujem touto témou ;)

jankaovecka
29. jún 2020

Ahoj, ja pouzivam roky jednorazove ziletky. Pupienky mam len vtedy, ked ju chuda, necham dlho/dlhsie bez povsimnutia😀 Ak sa holim uplne pravidelne ziadne pupienky nie su. Pokozka si zvykne

sandra49
29. jún 2020

@jaja875 intímne mydlo a jednorazové ziletky a potom telové mlieko 🙂

nikpa
29. jún 2020

@jaja875 ja rovnako ako dámy vyššie a presne je dôležité jednorazovky často meniť. Raz som vyskúšala voskové pásiky na intímne partie a skoro som vyskočila z kože ani chlpy na rukách by som si s tým už netrhala.

nini1010
29. jún 2020

Ostru jednorazovu ziletku a zensky penovy gel na holenie.Ale na to zacervenanie ti poradim 100% fungujucu vec.Ohol sa vecer a na noc si to napudruj detskym zasypom/pudrom na zadok.Rano sa umy.Urcite nebudes mat ziadne pupaky.

lenuliatko84
30. jún 2020

Venus od gillete uz asi 20 rokov a nikdy som sa neporezala

nairia
30. jún 2020

klasicka ziletka, podla nalady gel na holenie, na oblast bikin veet... skus pouzivat penu/gel na holenie a po holeni zasyp alebo aloe/pantenol/cokolvek, co sa odporuca po holeni aplikovat

hipuska
30. jún 2020

A tie jednorazové máte na jedno oholenie?

laura164
30. jún 2020

Toto a nepotrebujem gél, ja som Max spokojna

Tu začni písať odpoveď...

Odošli