Dove - samoopaľovacie mlieko

nikolet29
3. júl 2022

Akú máte skúsenost s týmto samoopalovacim mliekom?

paulinka17
3. júl 2022

Ja sa pripnem, zatiaľ som skusala len niveu Q10 bronz a s nou som bola spokojna ale akurat mi dochádza tak pokukujem aj po tomto

ell_mala
3. júl 2022

@nikolet29 ja používam tú tmavšiu verziu už pár rokov ale iba v jeseni a zime na udržanie farby po lete a za mňa 👍 lebo nesmrdí, nerobí fľaky a nefarbí pokožku na oranžovo

sella38
3. júl 2022

mam na svetlejsiu plet a viac nekupim

nikolet29
autor
3. júl 2022

@paulinka17 na prvý krát opaľuje Nivea viditelne? Nevymyva sa vo fľakoch?

paulinka17
3. júl 2022

@sella38 prečo nie?

paulinka17
3. júl 2022

@nikolet29 na prvýkrát nie, výsledok je vidieť po pár dňoch a je to take pekne prirodzene opálenie. Ale ak sa budes natierať viackrát denne tak mozes byt aj cokoladka :D a nerobi fľaky

nikolet29
autor
3. júl 2022

@paulinka17 lebo mám skúsenost so všetkými samoopalovakami že keď sa to vymyva tak vo fľakoch že sa až hanbím lebo vyzerám ako keby mám repu

paulinka17
3. júl 2022

@nikolet29 ja si ho natieram každý deň po sprche a zatiaľ sa mi fľaky neurobili. Ale dávam si záležať na rozotierani, prplem sa s tým mozno aj 5 minút nech je to riadne. A okolo kolien a clenkov len tak prebehnem malinkym množstvom čo mi ostane

sella38
3. júl 2022

@paulinka17 lebo vobec nefarbi. Uz som sa s nim natrela "stokrat" a stale mam nohy ako vapno. Dnes som si kupila ospevovanu Balea penu,tak skusim tu.

paulinka17
3. júl 2022

@sella38 daj potom vedieť. Ale ja som spoko aj s tou niveou, mozno skus aj tu keď minieš.

ella1234
3. júl 2022

@nikolet29 za mňa nie... Trvalo viac dni kym bolo vidieť opálenie.. Následne veľmi flakata pokožka.....za mna je jednoznacne najlepsie yves rocher samoopalovanie mlieko je to perfektne krasne vonia opalenie hned par hodin po použití prirodzena farba.. Jedina nevýhoda je male balenie. A este samoopalovaci od ziaji taky s hnedym obalom je fajn... Len ta vôňa nič moc.

nikolet29
autor
3. júl 2022

@ella1234 z Yves rocher som ešte neskúšala..vymyva sa bez fľakov?

ella1234
3. júl 2022

@nikolet29 to by som nepovedala.. Nejake fľaky zostavaju.. Ale v pohode vydrzi par osprchovani bez toho ze by sa hned robili fľaky potom stačí dat ďalšiu vrstvu a vyzera to dobre

nikolet29
autor
4. júl 2022

@ella1234 a ten samoopalovak od Ziaja sa ako vymyva?