Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Farba na vlasy na pár umytí.

sunshine999
7. apr 2020

Ahojte. Chcela by som spýtať, keďže nemám v téme žiadnu skúsenosť. Chcela by som zmeniť moju farbu vlasov na niečo odvážnejšie, na niečo farebné. Ale mám prirodzené svetlohnedé vlasy, alebo tmavoplavé, ktoré budem chcieť získať naspäť. Takže hľadám niečo na pár umytí. Farebne ryšavá, alebo fialová.
Len tiež by ma zaujímalo, že či aj tieto farby sú tak isto škodlivé na vlasy, ako permanentné.
Ďakujem

elleloup
7. apr 2020

@sunshine999 ja mám prirodzene tiež taký odtieň a veľmi dobre na to chytajú klasické farby. Ryšavý šampón by mal chytiť a takisto aj henna. Pri fialovej už si nie som istá, či sa dá zohnať taká, čo chytí aj na neodfarbené vlasy.
Každopádne henna je rastlina, čo zafarbí vlasy a dokonca ich aj vyživí. Treba sa pripraviť na to, že pri aplikácii aj smrdí prírodne 😀

kittykat22
7. apr 2020

@sunshine999 henna len tonuje - nemeni vlasy. Urcite neodporucam. Roky ju pouzivam a je to skor volba zivotneho stylu a je to vopruz miesat a nanasat. Na experimentovanie to urcite nie je. Nezavadnejsie farby na vlasy sa volaju preliv - ale neviem ci to je aj na extremnu zmenu a ci su tieto farby v obchode. Inak setrnejsie su zmyvatelne farby vodou - nie pernamentne. Skus si nieco kupit. Nemyslim si ze je mozne si znicit vlasy ked si 1x nanesies farbu.

syslik81
8. apr 2020

krepovy papier..odjakziva sa s nim jednorazovo farbili vlasy a aspon ak vyzeras jak de..l tak sa to da umyt