Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Farbenie vlasov

14. jan 2022

Ahojte baby dlhodobo si dávam blond melír moje vlasy sú špinovo blond, sú veľmi riedke. Myslíte si že ak by som si ich prestala farbiť ( čiže dávať ten melír) myslíte že by mi zhustli je tam ta môžnost? Melírujem si ich preto lebo mam pocit že na slnku mi vidno cestičky, plešinky, a keď mám ten melír tak tie vlasy vyzerajú hustejšie.

tatianalidikova
14. jan 2022

Bohužiaľ nie, to musíš mať zdedenú predispozíciu k hustým vlasom, buď ich máš, alebo nemáš.

autor
14. jan 2022

@tatianalidikova no ja som mala veľmi husté vlasy, ale začali mi padať a ani tabletky, ani vodičky, šampony a ani vyšetrenia u lekárov mi nepomohlo. Nič sa nezistilo a vlasy mi veľmi zriedli.

medina20
14. jan 2022

Každá farba ničí vlasy ale blond asi najviac. Ja si myslím ,že ak by si si nedávala ten melír a starala by si sa nejak o tie vlasy plus brala nejake vitamíny tak by sa to zlepšilo. Samozrejme nebudeš mať husté vlasy ako niektoré ženy ale budú ti rásť s vitamínmi nové a nové. Ja mám tiež dosť riedke vlasy ,preto si ich ani nefarbím aby som neprišla aj o tých pár vlasov čo mám😂😂

domiklik
14. jan 2022

Dobrý kožný lekár ti dokáže nastaviť vhodnú liečbu...

autor
15. jan 2022

@domiklik ja som bola za 5 kožnými lekármi a nič.

nika_val
15. jan 2022

Pri blond vlasoch tie cestičky a riedkosť vlasov niekedy vynikne viac ako pri tmavších 🙂

autor
15. jan 2022

@nika_val myslíš ? mne aj dosť zriedli tie vlasy, ale trošku si ma ukludnila :D

nika_val
15. jan 2022

Keď som si robila nedávno kurz v kaderníctve tak som videla živý príklad 😀
Blondínka krásne dlhe vlasy ale riedke a vyzeralo to hrozne, ako bledé vlasy bledá pokožka hlavy nedobre to vyzeralo..robili sme jej balayage kde sme korienky nafarbili najpodobnejšie jej prirodzenej orieškovo hnedej a konce mala klasicky zosvetlené blond a výsledok bol super 🙂 tie cestičky tak nekričali, vlasy vyzerali že majú aspoň nejaký objem

autor
15. jan 2022

@nika_val no mne tie vlasy teraz aj tak odrastajú že hore mam takú svetlo hnedú farbu a dole mam blond. Ale mam pocit že tie cestičky mi aj tak vidno.

nika_val
15. jan 2022

Ono vela zaleží aj od toho ako moc sú riedke vlasy, ako si ich upravuješ atd
Ale dobrá kaderníčka by ti mala vediet poradiť akú farbu, techniku farbenie zvoliť aby to nebolo tak vidno