Holíte si stehná?

14. máj 2022

Nikdy som si stehná ešte neholila lebo mi tie chĺpky nejak nevadili a ani neboli nejak veľmi viditeľné. Ale rozmýšľam,že by som si ich oholila lebo mam pocit,že mi trošku odvtedy stmavli a ja som celkovo taka tmavšia takže nemám veľmi svetlé chlpy. Lenže sa bojím,že keď si ich oholim,že by viac stmavli alebo by tie chlpy stvrdli a bolo by to ešte horšie ako keby si ich neholim vôbec :/

luccija
14. máj 2022

Neholim, mne chĺpky v lete zblednu bojím sa toho istého čo ty

sim_simonka
14. máj 2022

Neholim. Ale kedysi (ako teenagerka) som si holila, nie tak často ako lýtka ale holila. A nestavali ani nezhrubli

deti95060810
14. máj 2022

neholím..načo. však tam nič nemám...

lindous
14. máj 2022

Ja si stehná holím, nie tak často, ale hej... chĺpky na nich som mala vždy síce jemné, ale tmavšie.. Holením sa nijak nezmenili...

autor
14. máj 2022

@lindous aj ja ich mam jemne len trosku tmavšie no :/ ani by mi to nejak nevadilo len na svetle ich troska vidno

pribinak
14. máj 2022

Nie neholim, nemám toho veľa

0silvia0
14. máj 2022

neholim...

saxana000
14. máj 2022

Iba v lete ked je kupaliskova sezona.od jesene do jari nie

simsalabim
14. máj 2022

Nie, nic tam nemam a ak ano, je to svetle paperie.

manzanillaa
14. máj 2022

Ja si musím, mam ich tmave😔

sense
14. máj 2022

Neholim, nie je co

aceris
14. máj 2022

zhruba od 16 do 23 som si ich holila pravidelne. Kvalita sa nijak nezmenila. Po 23 vo vaznom vztahu som polavila a holim si len ak ideme na kupko/plaz, ci chcem byt za peknu v minikratasoch...Chlpy mam sice svetle ale vzdy mi vadilo ked mi na ne zasvietilo slnko a bolo to vidiet😁

crazy_lazy
14. máj 2022

Normálne si tu pripadám ako opica po predošlých odpovediach 😅 ale ja si ich teda holiť musím. Mám prirodzene tmavé vlasy, čiže aj chlpy. Akurát v zime ich neholím pravidelne.

mamamasama
14. máj 2022

Neholim, ale chodim na depilaciu ... Aj ruky, aj stehna...Nemusim, lebo som blond, ale odkedy som zila v emiratoch, tak som si zvykla... Ja mam rada ten hladky pocit... ☺️

viky173
14. máj 2022

ja holim cez leto pravidelne, cez zimu nie a nestmavli a ani nezhrubli 🙂

elementissa
14. máj 2022

Neholím. Mne chlpy rasia iba okolo členkov 7cm nad. Keby som si nezačala tie členky holiť ako pubertiačka, nepotrebovala by som sa holiť vôbec. Po celomt tele mám také jemnucke broskynove chlpky ako dieťa. A dobre mi radila moja mama, že nech si neholím tie nohy, veď mi chĺpky vôbec nevidno- ale mala som asi 13, všetky baby sa holili, tak som nechcela byť luza .. no a odvtedy sa už musím holiť celý život, lebo tú časť čo som oholila, zarastla tmavými a tuhými chĺpkami. Ale napríklad intímne partie a podpazušie mi od začiatku zarastalo tmavými a tuhými chĺpkami, takže to som hneď holila a budem do konca života pravdepodobne. Ale tie členky som si mohla odpustiť :D

janai1
14. máj 2022

Bože to je taka sprostosť 🤦‍♀️ chĺpky holením netvrdnu ani netmavnu... Občas by bolo vhodné sa posunúť trošku myslením a nie veriť tomu čo niekto natáral pred X rokmi

lucia147852
14. máj 2022

Neholim, keď potrebuješ, skôr by som použila depilacny krem.

iwesska
14. máj 2022

Holim,tak ako zvysok noh,vsak by som vyzerala ako opica🙈

mima1
14. máj 2022

Neholim nic tam nemam ani na lytkach. Len vpredu

snezienkaaa82
14. máj 2022

Homim, mam bledú pleť a tmavšie chĺpky aj vlasy. Segra, ma philips lumeu, idem ju vyskúšať. Ona je s tým apokojna

trema
14. máj 2022

V lete holim mozno raz za mesiac, chĺpky mam na stehnach take neviditelne

zuzubb007
14. máj 2022

jasne ze holim, inac by som bola cisty opiciak

srdeenko19
14. máj 2022

Nie, neholim, lebo tam mam par svetlých chĺpkov, ktoré nevidno. Od kolien dole holim len.

janka_266
14. máj 2022

Nie, neholim, nie je treba, a keby som začala, tak by stmavli riadne 😃takze to neriskujem

matabb73
14. máj 2022

@crazy_lazy neboj, nie si sama. Tiež som tmavý typ a mám tmavé chĺpky aj na stehnách. Hodím si ich asi raz mesačne.

thoughtfulweirdo
14. máj 2022

Neholim, ale mala by som 🤭😅

bilancia
17. máj 2022

raz za cas ich prejdem,

beronsche
17. máj 2022

@crazy_lazy citim sa rovnako... 😁 a este aj blednem zavistou pri tych odpovediach..
Holim, depilujem podla toho, co z toho sa mi chce.. Chlpky mam viditelne, miestami dost tmave, pokozku ako snehulienka, nic ine mi teda neostava.. Ale uz ku mne cestuje lumea (IPL), tak verim, ze to skonci.. 😁