Idem prvýkrát na nechty

baska_t
15. dec 2021

Ahojte, chystám sa ísť prvýkrát do salónu na nechty. Dlhodobo mam problém že mam tendenciu si nechty obhrýzať preto som sa rozhodla pre umele. Chcem sa vás žienky opýtať, je problém že mam svoje nechty veľmi krátke? Nemám ich ohryzene do mäsa, sú zahojené len veľmi kratučké.
Ďakujeeeem

liva92
15. dec 2021

nemyslím si že by to mal byť problém 🙂

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baska_t
autor
15. dec 2021

Dievčatá ďakujem 😊

mima1
15. dec 2021

Problem to nebude

ertlovik18
15. dec 2021

Neboj sa dobra nechtarka si s tym velmi lahko poradi. Kamoska mala tak vyhryzene nechty, ze som neverila vlastnym ociam, ako sa kocke podarilo jej na ne spravit tak krasne umele nechty

majasalvator
15. dec 2021

@baska_t Nie je problém len si nedávaj moc dlhé .Musíš sa naučiť s nimi pracovať.Neboj už nebudeš okusovat.

baska_t
autor
15. dec 2021

@majasalvator kedysi som mala svoje dlhé 🙂 ale bohužiaľ psychika zlyhala a opäť som si okusala. Preto som sa rozhodla pre umele lebo veľmi ma si ma mojich rukách páčia upravené nechty ale už si sama neviem pomôcť. Každopádne po dlhej dobe máš pravdu pôjdem najprv do strednej dĺžky 🙂

majasalvator
15. dec 2021

@baska_t Budeš prekvapená ako krásne ti nárastu aj svoje o mesiac budeš mať krásne svoje.Spravna nechtarka ti povie koľko je vhodné predĺženie.

koray
15. dec 2021

@baska_t bude vam to take neprijemne zo zaciatku, tym, ze lozko je kratke, tak tahat a boliet, ked buchnete. Ale ked lozko dorastie zarovno nechtom, tak to vobec nebude citit..a hlavne si dajte uplne kratke. Cim dlhsie, tym viac neprijemne. ( Kým.dorastu)

baska_t
autor
15. dec 2021

Dievčatá ďakujem vám krásne za rady ❤️ Ste zlaté

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majasalvator
15. dec 2021

@nikolka1986 nevieš čo je zlozvyk?Inak nevipestuje.

majasalvator
16. dec 2021

@baska_t No ako si dopadla pochval sa .

baska_t
autor
17. dec 2021

@majasalvator zajtra idem na to, dnes ešte skúška z výšky úspešne na Áčko 😁 takze zajtra dostanú nechtiky wellness

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baska_t
autor
18. dec 2021

Hotovo 🙂

majasalvator
18. dec 2021

@baska_t Super a teraz už len pestovať svoje.

baska_t
autor
18. dec 2021

A @lauristrk ďakujem 😁🥰