Keratin verzus botox na vlasy

petrastrbanikova
12. okt 2022

Baby je tu niektora ktorá mala už obidve kúry a vie ich porovnať?alebo čo si myslite ktorá je lepšia ? Účinnejšia?

boks45
12. okt 2022

@petrastrbanikova pripnem sa

sima338
12. okt 2022

@petrastrbanikova V dobrom salóne už ti keratin ani neurobia, lebo je to pre vlasy nezdravé, je to pekné len keď to máš. Išla by som do kúr ako Olaplex kúra, regeneračná kura, poradiť si od odborníkov, keratín síce vyzerá super, keď ho máš, ale už každý dobrý kaderník od toho odrádza...

petrastrbanikova
autor
12. okt 2022

@sima338 a olaplex kura ti aj vyrovná vlasy? Tiež si myslim že karatin nič moc len ten botox by ma zaujímal tiež že čo to je zač 🤔😊

noami12
12. okt 2022

@petrastrbanikova keratin určite nie, olaplex môžeš skúsiť ja som plánovala tiež ale najlepšie je metóda od mon platin rada hy loren, skus si to pozrieť robia to ale iba v pár salonoch v ktorých spolupracujú s mon platin vydrží to rok, ja sa chystám na to 🙂
V tom je kyselina hyauronova a vlasy sú 100 a 1 🙂

petrastrbanikova
autor
24. okt 2022

@noami12 kam sa nato chystáš ?ak môžeš budem rada ked napíšeš ako to potom prebehlo 🙂

noami12
24. okt 2022

@petrastrbanikova ja do BA, ale ešte som čakala ako sa mi vyjadrí sestra lebo ja môžem mať priamo túto kuru z Izraelu a tym padom by som si ju vedela aj sama spraviť, nakoľko tu je to nepredajne tu ti to iba v salóne môžu robiť. Ale nakoľko som otehotnela tak teraz musím počkať, lebo v tom tehotenstve sa mi to asi moc neoplatí robiť a ani neviem ci by sa to mohlo.

petrastrbanikova
autor
24. okt 2022

@noami12 jasne pokial ti ju má kto kúpiť je super 🙂 len veru teraz si asi pockas 😊však ak by niečo nové nápis budem rada 🙂

noami12
24. okt 2022

@petrastrbanikova samozrejme 🙂

smiling89
24. okt 2022

@petrastrbanikova mala som obe kury. Botox ovela slabsi efekt ako keratin, no ani jedna kura neurobila s vlasmi nic vynimocne a uzasne...za mna slabota. Alebo mam fakt az take zle vlasy. Obe som skusala aj sama doma aj u kadernika.

terina25
24. okt 2022

@petrastrbanikova mala som len keratin a ten absolutne neodporucam. Vyse roka davam po nom vlasy dokopy. Botox som nemala,takze to neporadim.