Kozmetika - ošetrenie pleti

18. dec 2021

Dievčatá tie, ktoré chodíte na kozmetiku má Vaša kozmeticka aj nejaké prístroje, ktorým ošetruje plet?akým spôsobom Vám ošetruje pleť plus cca cena Ba a okolie...ja som bola teraz u novej na odporucenie satelit pri Ba a použila zmakcovadlo, čistila ručne, 2 masky a 40 eur bez úpravy obočia, masáž robí za 25 eur odmietla som.Ja nie som lakoma, ale nie je to veľa?za bežnú kozmetiku a žiadne séra špeciálne prístroje...pracuje s franc.kozmetikou, ale nemám problémovú pleť pre mňa nehrá rolu značka masiek... ošetrenie netrvalo ani hodinu

salin770
18. dec 2021

Tak nieje to malo ale v dnes chce každý veľa peňazí za málo kvality.

ivik4
18. dec 2021

Boze moj.. ja mam kozmeticko masazny salon, ale zamerana som len na chudnutie,celulitidu a vrasky a hanba by ma fackala za obycajne cistenie pleti pytat take peniaze !!! A ano dnes su vsetci nenazrany a je mi z toho zle ! Ja za tuto ( vlastne este nizsiu ) cenu spravim pristrojovy hydropeeling a pletovu radiofrekvcenciu najnovsim pristrojom na trhu . Teraz chce kazdy len vyciciat ,neporadit a hodit klientom len to najdrahsie s tvrdenim ze je to najlepsie 😡 . Niesom sice z BA, ale tiez som z vacsieho mesta . Ale ja som jedna z mala...

marcellka32
18. dec 2021

Nechodím už na kozmetiku..nám doma séra, a už aj prístroje, a výsledky vidím na sebe

lucinka1988
18. dec 2021

naparuje, peeling, čistenie, ozonizer, galvanizer, 2x maska, vytrháva obočie, masáž celej tváre a platím 38€..používa kozmetiku larens a za mňa max spokojnosť, robí to už 20rokov..BA Vrakuna

evaachesa
18. dec 2021

Odporúčam salón Christo hair & beauty na Tomášikovej 23 u Romany 🙂 Za cca 30-35€ komplet ošetrenie s maskami, sérami, klasickým čistením, dermabrázia a laser na konci. Baba je veľmi zlatá a šikovná 😊

savoya
18. dec 2021

Ja chodim k vynikajucej kozmeticke do Ziliny,BHS studio,robi mi cistenie pleti ,ozonizer a galvanickou zehlickou vyzehli plet.Platila som u nej 70€. Za kvalitu sa plati.

desore
18. dec 2021

@savoya Na osetrenie pleti chodim na dermatologicku kliniku. Ceny su priblizne rovnake, ale kozmeticka je iba kozmeticka.

autor
19. dec 2021

@lucinka1988 môžeš mi napísať kontakt?vidíš to som aj zabudla, že u inej mi aspoň ten ozonizer spraví.
@ivik4 ja som si pozerala cenník to všetko ošetrenie vyše 40, 50 eur ak by to aspoň bol luxusný pekný salón, ale to len taká kutica a žiadne prístroje nič.Niektora kozmeticka má vytlačila takým vakuovym prístrojom neviem ako sa to volá a toto kozmetika ako v 1989r a za 40eur ešte sa divila že nechcem masáž.65 eur naozaj za toto nedám to si môžem dať chemicky peeling spravit

autor
19. dec 2021

@evaachesa ja by som zaplatila viac, ale nech vidím, že použije prípravky, prístroje pohra sa s prácou a ešte mi povie, že ona viac ako 2,3 zákaznícky denne neberie, lebo je z toho unavená celé zvlastne

evaachesa
19. dec 2021

Už by som k nej viac nešla. Zaplatila si veľa za nič 😒

lucinka1988
19. dec 2021

Andrea Marková -Vizáž salón Vrakuňa