Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krém na ruky proti záderom

bjl0803
27. aug 2020

Ahojte idem si po radu ... Proste mi preplo a dala som si dole gélové nechty po x rokoch aj napriek tomu že keď ich nemám mám hnusne zadery. Proste idem sama so sebou zabojovať. Nechcem už do toho vrazat peniaze. Neviete teda poradiť nejaký krém na ruky ? Aby sa mi tie zadery nerobili. Poprípade ešte nejaký naozaj dobrý lak ktorý sa neosupe za dva dni? Alebo ako ste s týmto zabojovali vy ak máte takýto problem?

jaass
27. aug 2020

@bjl0803 vieš dať foto aby sme videli?

bjl0803
autor
27. aug 2020

@jaass klasické zadery len mi to vadí lebo to nepatrí žene na ruky si myslím

bjl0803
autor
27. aug 2020

@jaass a stále si do toho idem

jaass
27. aug 2020

@bjl0803 mne sa to niekedy tiež urobí. Kupila som si tento olej. Velmi mi pomohol. https://www.barrym.sk/produkt/vyzivny-olej-na-n...

bjl0803
autor
27. aug 2020

@jaass no ďakujem uvidím ešte aké komentáre tu budú a keď tak vyskúšam ...to že ja to pripisujem k zlozvyku v kuse si to driapem

jaass
27. aug 2020

@bjl0803 hmm, nie nedriap to 🙂 vždy keď to pôjdeš urobiť, tak si povedz, že si žena a chceš mať krásne jemné ruky 🙂

1xenia1
27. aug 2020

Za seba by som odporučila propolis. A lak by som odporučila Essence extreme shine top coat (má čierny obal). Je to vrchný lak a vydrží dosť dlho (ak samozrejme každý deň neumyváš ručne riady, okná atď...)

andreatytler
28. aug 2020

@bjl0803 Ja som gelove nechty este nemala tak sa opytam asi hlupu otazku... ako to ze si nemala zadery ked si mala tie gelove nechty? Boli oni sirsie ako tvoje prirodzene nechty a zakryvali aj kozu po bokoch nechtov?

lucinka1988
28. aug 2020

@bjl0803 skús detský aviril olejček, je to zázrak.

simca06022011
28. aug 2020

@andreatytler nedriapala si to vtedy 😁

lusyyy36
28. aug 2020

Aj ja mám stále strašne zadery a kúpila som si všelijaké olejceky a kremiky a ono to fajn vyzera tak hodinu po naneseni a potom zas je ta koza taka akoby sucha. Takze za mna nepomáha nič 😣 ja som mala teraz shellac a na druhý deň som už mala zadery

s_a
28. aug 2020

@andreatytler tiež neviem čím to je, ale potvrdilo sa to aj mne osobne nie raz a tvrdia to aj nechtárky, že pri gélových nechtoch sa proste zádery nerobia..

bjl0803
autor
28. aug 2020

@andreatytler vieš že toto je dobrá otázka sama tomu nechápem no proste asi sú není tak ostré že si zaskrabnem do kože a vytvorí sa mi zader tak ako s prirodzenými ....ale je to extrém raz som si tiež dala dole gélové nechty vydržala som cca 2 mesiace a nakoľko som to mala už otrasné bola som nútená kvôli zaderom si dať spraviť nechty ....po mesiaci s nechtami sa mi všetko zahojilo ....bojím sa že teraz dopadnem tak isto

bjl0803
autor
28. aug 2020

@s_a no to ako keby sa tak nejak v hlave nastaví že....máš pekné nechty nedriap si kožu 😁.....alebo ja neviem ....preto ešte chcem skúsiť nejaký lak farebný ale taký čo aj vydrží lebo lakovat to každý druhý deň tak to sa mi ozaj nechce ...a nakoľko za mňa dosť práce urobia doma spotrebiče myslím že nejaký lak by sa našiel

blabla22
28. aug 2020

@bjl0803 ahoj, mne tiež dlho nič nepomáhalo, ale potom som skúsila tento krém a po pár dňoch ma moje ruky normálne prekvapili :D https://chemistrybrand.deciem.com/product/inten... tiež mám problém so suchou kožou a s tým spojenými zadermi..je to ale veľmi individuálne. Tiež je dobrá kalciova masť z lekárne len tak lokálne na tie ranky, mne sa tak hoja oveľa rychlejsie

kikazoe
28. aug 2020

za mňa- Kosmín na nechtové lôžka.... dá sa kúpiť v každej lekárni za cca 3,50€. používam ho roky - stačí každý večer natrieť

simca06022011
28. aug 2020

@blabla22 tiež používam tieto.. Aj ten druhy na striedačku. Perfektne sú.

lusyyy36
28. aug 2020

@kikazoe prepáč ale tie nechty máš strašne 😮

andreatytler
28. aug 2020

@bjl0803 Aha chapem. Myslym ze to bude oboje. Nechty nie su dost ostre na to aby si si zadrapla kozu ale hlavne je to asi v psychike. Ked nemas gel, asi nie si spokojna so svojimi nechtami a neustale sa nimi zaoberas a chytas a upravujes a zadrapujes. U mna plati aj to ze ked som nervozna odhriznem si kosticku v kutiku nechtu a tak zacne zader a ked uz raz zacne, uz je ho nesmierne tazke nechat na pokoji.
Neznasam tu boles a to ako sa musim k tomu neustale vracat ma rozculuje. Mama na naucila si zader vystrihnut hned noznickami v momente ako sa urobi.... treba ist velmi, velmi hlboko ale myslim ze to ty uz robis... lebo na tej fotke mas zadery pekne odstrihnute.
Daj mi vediet ak najdes taky lak co vydrzi... ja uz zhanam roky a vsetko sa zacne po 2 dnoch lupat. a mne staci aj jeden necht odlupany a musi to ist vsetko dole.

andreatytler
28. aug 2020

@bjl0803 Inac mas pekne nechty uplne prirodzene. Krasne ruzove bez jedineho fliacika s bielimy koncami a pekne klenute. Naturalne nechty su teraz v mode a lak akokolvek kvalitny ti ich poskoduje.
Skus si nechat odrast ale drz si ich stale upravene, vylestene a opilnikovane... kozno casom ti to pride akoby si mala gelove nechty.
Tiez ma napadlo ze ak si budes nechty upravovat kazdy druhy dena lebo aj kazdy den... uz nebudes mat taku potrebu si ist do zaderov.

kubiatko30
31. aug 2020

LR aloe vera krém s propolisom - pár dní a máš po probléme, výborne zaberá na takéto kožné problémy, ak by si chcela viem ti ho sprostredkovať a garantujem že už iný chcieť nebudeš 🙂