Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krém na zmiešanú tvár a make up

25. jan 2021

Ahojte potrebujem poradit nejaky krem na tvar, mam 26 rokov plet mam zmiesanu a teda aj sa masti ale v sucasnej ruskovej dobe mam velmi vysusenu tvar v oblastiach kde je rusko najma oblast brady, ust a kusok lic, vyssie sa mi zasa lica mastia. Proste otras. Denne si davam makeup a vyzera to velmi zle. Potrebujem poradit nejaky krem na tvar ktory by ma zbavil toho vysusenia pleti, zaroven aby mebol tazky, nakolko mam plet zmiesanu a mastiacu v urcitych castiach. Tiez potrebujem poradit aj makeup na sucasnu dobu. Avsak, nemozem pouzivat hocico. Mam velmi citlivu a nachylnu plet k upchavaniu porov a tvoreniu vyrazok z kozmetiky. Momentalne pouzivam krem Neutrogena Hydro boost ale slabota. Je fajn, ale na tie suche miesta je slaby. Existuje pre mna nieco? Kludne aj z lekarne. Vdaka za tipy.

marcellka32
25. jan 2021

Excipial lipolotio z lekárne

miriam_s
25. jan 2021

Cerave je za mňa top - výživný, ale veľmi rýchlo sa vpije , žiadny mastný film... mne to veľmi pomohlo na ten istý problém. Majú aj veľmi dobrý čistiaci gél na tvár
https://www.liekobox.sk/produkt/cerave-hydratac...
https://www.liekobox.sk/produkt/cerave-hydratac...

autor
25. jan 2021

@miriam_s a znacku Cerave zozeniem kde? V lekarni?

miriam_s
25. jan 2021

Vyššie som ti dala.link kde je dostupné

miriam_s
25. jan 2021

Normálne to majú aj v DM aj vo väčšine lekár i ale teraz majú akýsi problém s dodávkou tak nie všade je dostupné

letta88
25. jan 2021

Napr. la roche posay cicaplast baume b5, tiez z lekarne, dm alebo online lekarne

miriam_s
25. jan 2021

A make up- mne osobne sedí catrice ale je to dosť individuálne... Keď budeš mat pleť ok potom ani make up nebude problém vybrať... Lebo keď máš pleť presušenú žiadny na nej nebude ok

monkasponka
25. jan 2021

Excipial hypolotio... v lekarni za 5 eur.. u kožneho na predpis cca 2 eura... na striedačku obcas použijem ine napr.znacka la roche posay.. ale excipial je istota.

asia83
25. jan 2021

Dermacol je super, tiež musím používať antialergénny.

autor
25. jan 2021

@monkasponka a smie sa normalne pouzit na tvar ako pletovy krem? Hladam totiz nieco take co mozem bezne dat na tvar, nechcem experimentovat a opät si skodit

baboobchod
25. jan 2021

Skús pozrieť zn. Allergika z lekárne

monkasponka
26. jan 2021

Ano aj na tvar, davam si ho cca 10 rokov.

dianazavartkay163
1. feb 2021

Ahoj 😉výborný je od Nuskin nová rada nutricentials ktorý výborne hydratuje a je navyše proti modremu svetlu 👌🏻

nellka21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz