Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorá značka kozmetiky je lepšia?

Lieky, bylinky a výživa
hudmepls04
23. máj 2020

Čaute baby. Chcem sa vás opýtať, ak máte nejaké skúsenosti s kozmetikou Catrice a NYX. Ktorá je podľa vás lepšia, kvalitnejšia alebo obe na približne rovnakej úrovni? (púder, makeup, linky...)

nini1010
23. máj 2020

Ja si myslim ze je to skor o konkretnom produkte a nie o znacke plosne.

evinka3007
23. máj 2020

Aj podla mna je to skor o produktoch, nieco ma dobre Catrice, nieco NYX 🤷‍♀️ ja mam favoritov vo viacerych znackach, make up Vichy, puder rimmel, spirala Catrice, tiene Rival de Loop (nemecka drogeria) a bronzer od Gabriella Salvete 😊

ndrag
23. máj 2020

To najhorsie z obidvoch znaciek za mna: NYX - influenceri na IG robia z tej znacky nieco, co nieje. Skusala som par ocnych tienov a paletiek a katastrofa - horsie ako Catrice, vlastne to najhorsie co som kedy mala. Tie ruze a lesky tiez hroza, neviem to zniest na perach. Pri Catrice mam zase alergiu na ocne linky a spiraly, neviem co tam davaju, ale hrozne ma z toho svrbi pokozka. Najnovsie som skoro oslepla po ich sere na rast mihalnic ked mi vtieklo do oka..to stipanie nikomu nezelam :D. Inak mam ostatne produkty od obidvoch znaciek celkom rada, cize za mna na rovnako. Odporucam od NYX ocne linky, pudre a stetce a od Catrice ceruzky na obocie, makeup a sezonne veci, tie su vacsinou celkom fajn.

hudmepls04
autor
23. máj 2020

No mne ide o očné linky hlavne.

zuzi56
24. máj 2020

@hudmepls04 linky rimel a catrice pero

sunshine999
24. máj 2020

@hudmepls04 v tom prípade jednoznačne nyx

Tu začni písať odpoveď...

Odošli