Lepené mihalnice z DMky/Teddy

malaveja74123
18. aug 2020

Ahojte holky ☺️
Chcela by som sa spýtať či máte nejaké skúsenosti z umelými riasami z Dmka alebo z Teddy. Chcela by som to vyskúšať ale vôbec sa v tom nevyznám ☹. Za odpovede ďakujem moc. 🥰

1xenia1
18. aug 2020

Myslím ze v dm majú ardell tie sú super a ani catrice nemá zlé riasy, veľa ľudí ich chváli

malaveja74123
autor
18. aug 2020

@1xenia1 jasne ďakujem 🥰 a oni sa časom same odlepia alebo to treba nejak špecialne dole ?☺️

majamat
18. aug 2020

@malaveja74123 ak chces mihy vcelku, tie sa nalepia a vecer by sa mali dat dole. tie su urcene na jeden den,a le po odlepeni si cih mozes ocistit od lepidla a druhy den pouzit znovu. ak by si si ich niekedy nahodou nechala aj na noc, nic sa nedeje,a le dlhsie nie, lebo ti to zatazi oci amozu reagovat aj citlivo, neda sa s tym dobre ani umyt. predsa, pouzivas tam aj lepidlo.

a Ardell su naozaj dobre mihy. dnes som videla aj krasne Kiss,a le uz si cih lepim malo a ma more umelych mihalnic doma. mam aj z Aliexressu nejake. mala som z &DM aj Diva&Nice,a lebo len Nice. Catrice vyzeraju tiez dobre, aj ked tie som neskusala. a mam este doma aj nejake S-he a tiez nei su zle.

no napr. niektore Ardell maju v baleni aj lepidlo Duo. lepidla Duo su rozne a su to najlepsie lepidla. odporucam priehladne ( toto v tube je priehladne s modrymi pismenkami ). s ciernym lepidlom sa mozes zababarat, ak nie su zvyknuta.

a odporucam anpozerat videa na youtube na temu,a ko sa lepia mihy. ak to 1x skusis, budes mat pocit, ze to nezvladnes,a le vsetky co sme sa ucili sme tym presli. je to nieco co nikto automaticky nevie a musi sa to naucit.