Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Make up na bledú tvár

claudia001
27. okt 2020

Dobrý deň prajem,
je tu nejaká pani,slečna, ktorá má tiež veľmi bledú tvár a vedela by mi odporučiť dobrý makeup? Chcela by som vyskúsať niečo drahšie. Mám problém,že vsetko je na moju pleť tmavé .

Dakujem 🙂

princess59
27. okt 2020

Ak chces niečo drahšie, na tvojom mieste by som skočila do fannka a vypýtala si vzorky tých najbledších makeupov. Predsa len, drahší je 30€+ tak aby ti nestál len tak na poličke. Prípadne skoč aj do lekárne aj tam majú vzorky makeupov.

sisa_s
27. okt 2020

maybelline fit me je super aj na bledu plet 🙂 maju vela odtienov

dominka63
27. okt 2020

@claudia001 ja mám catrice odtieň 010

janka_266
27. okt 2020

Môžete skúsiť osloviť nejakú mary kay predajkynu, ony robievajú take hodinky krásy, kde Vám vyskúšajú rôzne make upy a iné prípravky, dokonca u nej máte možnost, ak Vám produkt nesadne o vrátiť/vymeniť

claudia001
autor
27. okt 2020

@princess59 Dakujem za radu,aj by som momentálne veľmi rada išla,ale musím si nato ešte počkať . 🙂 mala som od estee lauder, minulý rok v lete som ho kupovala vo viedni, on je užasný čo sa týka konzistencie aj ako mi sadne na pleť, lebo nestačí , že som bledá ale aj dosť citlivú pokožku mám, takže si nemožem hocičo naňu dať, a toto bol najbledší odtien ktorý tam mali , chvilu bol ok ale ked som už po lete vybledla, tak mi nebol dobrý,takže jedine v lete ked sa trošku opálim je použitelný pre mna bohužial. od toho bledší nemajú. A minule mi v douglase odporučili mac, že zloženie fajn aj farba sedela,ale strašne sa od neho mastím..

claudia001
autor
27. okt 2020

@dominka63 Catrice som už tiež vyskusala síce davnejsie lebo tam sú naozaj aj bledšie odtiene,ale svrbí ma z neho pokožka :/

princess59
27. okt 2020

@claudia001 skús používať podkladovú bázu to by ti mohlo pomôcť

simona1998
27. okt 2020

@claudia001 ja som tiež bledá, používam odtieň 010 a lepší make up podľa mna nie je 🙂 mám ho od svojej pani ktorá ma líči

majamat
27. okt 2020

@claudia001 a ten Estee Lauder si mala Double wear? a aky si mala odtien? lebo tato znacka ma naozaj aj dost svetle odtiene.

brita7777
27. okt 2020

NYX je vyborny, lacny a konkuruje aj Chanel napriklad. Napr. Bare with me maju odtien 01Pale ale pozri si v googli aky si priblizne typ, prip. iny od NYX daju sa cez Notino.sk. Z drahsich Lancôme Tient Miracle 005 Beige.
Oba mam odskúšané !!!

claudia001
autor
27. okt 2020

@simona1998 dakujem velmi pekne za typ idem ho pokukať na nete 🙂

claudia001
autor
27. okt 2020

@majamat warm vanilla 2WO, pozerala som že je ich dost vela druhov a pamatam sa že ked som to kupovala tak pani predavacka povedala že momentalne maju toto najbledsie co maju na predajni asi boli vypredane,ale vtedy mi to prislo v pohode na moju tvar ,lebo predsa bolo leto,aj ked sa ja moc neopalim,ta pleť je predsa ina ako v zime,ale velmi mi nanom pasuje ze je taky lahky na moju tvar akoby som ho ani nemala na sebe 🙂

claudia001
autor
27. okt 2020

@brita7777 dakujem velmi pekne, pozerala som aj lancome,citala som aj dobre aj zle recenzie aj ked viac tych dobrých, a lancome je jedna super znacka, musim precitat na aky typ pleti je presne tento čo si napísala, lebo ten je najlepsie hodnoteni z radu makeupov od Lancome 🙂

viera27
27. okt 2020

Korejske bb kremy,napriklad missha. Tam si na bledej pleti ficia a kvalitu produktov maju velmi vysoku. Nie nadarmo je juzna korea svetovym kozmetickym gigantom.

majamat
27. okt 2020

@claudia001 ja saom mala 1N1, cize ak by si objednavala niekde na nete, najdes asi aj svetlejsie odtiene. W je teply podton. N neutralny. a C je chladny. a teda mali by ho mat aj ako 1W a to dalsie cislo tusim oznacuje to,a ky vyrazny podton je.

brita7777
28. okt 2020

@claudia001 ja pouzivam Guerlain Aqua Nude a striedam s NYX Bare Skin, ten je za tu cenu top, s pudrom drzi velmi pekne dlho. Mala som Chanel Vitalumiere, drahy, nic moc, mastna plet po chvili, ak mas velmi suchu tak hej, ale nvm ci maju light odtiene. Lancome teint Idole je velmi hutný, ten by som moc nedoporucovala, ale teint miracle ano, no treba vybrat spravny odtien, niektore su take doruzova.

brita7777
28. okt 2020

tato influencerka/make artist pouziva napr. Born to glow NYX a ona je velmi svetly typ