Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Máte skúsenosti s epilátorom IPL?

simonecka008
13. sep 2019

Ahojte, chcela by som sa vas opytat ci mate skusenosti s epilatormi IPL, pripadne aku znacku mate a ci ste spokojne 🙂 rozmyslam nad kupou ... len niektore su cenovo strasne drahe a chcem trosku poradit ci sa to oplati a ci je vidiet aj vysledok 🙂 dakujem pekne

arcticcode
13. sep 2019

Ja mam tu kravinu z lidlu za stovku. Blikal som po sebe 30 razy a ani najmensi efekt... Podla mna to nefunguje, aspon na mna nie

sunshine999
13. sep 2019

@simonecka008 záleží od epilátora. Skús v salóne. Je to tam dosť drahé, kamarátka chodí mesačne 3x, každá návšteva ju stojí 40€. Na to, aby zmizli chĺpky je treba cca 20x. Ale záleží to od miesta a typu ochlpenia, ako aj od epilátora. Rajdšej depilácia. Lacnejšia a rýchlejšia alternatíva. A aj efektívnejšia :D Za mňa FAIL.

sisa_s
13. sep 2019

Urcite Philips Lumea Prestige 🙂 po polroku neskutocny efekt, v ktory som ani nedufala 🙂 pocas vianoc bola akcia Shell, kde sme ho kupili za polovicu 🙂 dolezita je najmä pravidelnost, niektorym to nezabera preto, ze to robia hala bala, musis kazde 2 tyzdne odstup 🙂 ja lutujem, ze som to nekupila skor uz 🙂 kolko starosti by to usetrilo

jankasamulko
13. sep 2019

Tiež súhlasím s sisa_s. Philips Lumea je naj. A navyše už nebojujem so zapálenými miestami po holení, žiadne červené vyrážky v okolí bikín, žiadne zarastajúce chĺpky, ani "jahodové" bodkované nohy kvôli ktorým som do 25ky nenosila krátke nohavice.

jankasamulko
13. sep 2019

A ešte podotýkam, že mám Lumeu s káblom (je dostatočne dlhý), baterka podľa mňa zbytočná, a ešte mám jeden nastavec na tvár, ale ten som ešte nepoužila

hnedoocko0909
13. sep 2019

@arcticcode asi preto, že väčšina nieje určena pre mužov

evinkakub
13. sep 2019

skus Lumeu,, ziadne kraviny za 100eur z lidla a podobne, ak uz investovat,tak do poriadneho pristroja... neboj sa investovat, ono sa ti to vrati.
tiez som chodila do salonu, lenze kazda jedna epilacia ma stala 50eur, niekedy aj 70 ked som si davala nieco navyse..... cize po 10ty raz uz sa mi to zacalo predrazovat... a lumea ti zostane ak ju kupis... nie je nad cim premyslat...
navyse ak by si chodila do salonu na vacsie partie tela, je to podstatne drahsie ako 50eur....
pri 50 to zacina,,,

mariannali
13. sep 2019

Áno funguje to, ale je dôležitá tá pravidelnosť, inak sa chĺpky vrátia. Už po niekoľkých ošetreniach vidno úbytok chĺpkov a sú oveľa jemnejšie ako predtým. Ja mám Phillips Lumea Advanced SC1995, je iba na nohy, bez nadstavcov, preto je aj lacnejšia ako tie čo majú aj nadstavce, záleží kde všade potrebuješ epilovať, ale ipl nie je vhodná pre každého, napr. na blond chlpky nefunguje, najlepšia je bledá pokožka a tmavé chĺpky, prvé 4 ošetrenia sa robia každé dva týždne, a potom ďalšie raz za 4 až 8 týždňov. V letných mesiacoch sa nepoužíva, lebo pokožka je opálená. Phillips Lumea má viacero modelov, treba si vybrať ten správny pre seba, v mnohých internetových obchodoch sú v akciových cenách alebo lacnejšou alternatívou sú ponuky v bazároch, tam predávajú niektorí aj celkom nové prístroje. Ak ťa ešte niečo zaujíma, rada odpoviem.

arcticcode
13. sep 2019

@hnedoocko0909 na tom padelku z lidla sa o pohlavi nic nepisalo... Ale ani na zenu nefunguje. Obidvaja sme ciernovlasi s kozou belsou ako edward cullen.

komplikovana
13. sep 2019

@simonecka008 ja som spokojna so znackou braun. na mne funguje, mam tmave chlpky a svetlu pokozku.

hnedoocko0909
13. sep 2019

@arcticcode tak potom neviem.
Ja mám Philips Lumea a všade tam píšu v návode že nieje pre mužov.

moznoze
13. sep 2019

Perfektný Philips Lumea.. Nevymenila by som za nič, ľutujem ze som si ho nekúpila skôr... Ale treba pravidelne a potom na dlhsie pokoooooj

lucinka1988
13. sep 2019

@simonecka008 Philips Lumea Prestige, odporucam všetkými 10, z hmotných veci moja najlepšia investicia vôbec. Mala som vždy problém s tmavými, hustými a hrubými chĺpkami, po pár hodin od holenia hnusne strnisko a čierne bodky, Lumeu používam vyše roka a výsledok je redukcia chĺpkov cca 80%, žiadne čierne bodky, ani zarastanie..Väčšina miest vyzerá akoby tam chĺpky nikdy neboli a aj tie, čo rastu, sú svetle a jemne. Takze za mna sa to určite oplatí!!Ja som sa zbavila dlhoročného problému, ktorý ma dosť trápil

lenteraz111
13. sep 2019

Lumea, výborný pomocník.

pantarhei
12. feb 2020

A používali ste ho aj na intímne partie? Nemyslim len oblasť bikín

Tu začni písať odpoveď...

Odošli