Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Návrat k svojim vlasom

viera1107
16. jún 2021

Ahojte, možno blbá otázka ale aké vlasy vám vyrástli po dlhoročnom farbení? Prestala som sa farbiť niekedy v novembri tak už celkom vidieť moju farbu vlasov asi 6-7 cm, ale mávala som tmavoplavú farbu a svetlé pramene.. Taký prírodný melír.. Vyrastajú mi tmavohnedé + šediny ale zas na tie mám vek, ale mohli takto vlasy stmavnúť farbením či vekom či čo? Úplne tmavé ani nieje vidieť poriadne odrasty, roky som sa farbila na tmavo.. Ďakujem..

tayla
16. jún 2021

@viera1107 mne zas opačne, rastú bledšie, na porazenie 😀

kiwi3
16. jún 2021

@viera1107 este som nepocula o tom, ze by sa niekomu takto v dospelosti zmenil pigment (okrem sedivenia, samozrejme). to si nemala tie svetlejsie skor v lete, ked ti ich vytiahlo slnko?

annamarin
16. jún 2021

@viera1107 mne tiež rastú oveľa tmavšie

ivanizna
17. jún 2021

@viera1107 Ja som si síce nikdy vlasy nefarbila, ale je to zaujímavé, lebo aj mne rokmi rastú stále tmavšie a tmavšie 🙂

nikazuz
17. jún 2021

Mam kamaratku a ta kedysi mala blond, vlasy si nikdy nefarbila a uz ma svetlo hnede 🤷‍♀️ Zmenili jej darbu casom… dokonca z malych kucier ma skoro rovne

elisse247
17. jún 2021

@viera1107 prešla som si tým a vyrástli mi o dosť tmavšie vlasy než som mala pred farbením.

viera1107
autor
17. jún 2021

@kiwi3 jasné slnko určite robilo svoje, ale ale som zdesená aké tmavé vlasy mi vyrastajú celkovo.. Tmavo hnedé som určite nemala 🙈

viera1107
autor
17. jún 2021

No veru asi to bude vekom... Dúfam, že mi ich aspoň slnko trochu vytiahne, tešila som sa na svoje plavé vlasy..

zuzubb007
17. jún 2021

Vsetkych co poznam a zacali si farbit vlasy, sa im zmenil odtien, ked si raz nafarbis vlasy tak zareaguju, mne sa farbenim prestali brckaviet ma to svoju dan ☹

viki_lv
17. jún 2021

Ja som si po 10 rokoch prestala farbiť vlasy. Farbila som si na čierno, potom som si ich dala zosvetlit až na blond (posledná farebná úprava pred 2 rokmi v lete) a mala som pôvodné vlasy vo farbe ako ty. Kým boli tie odrasty menšie, nedala sa tak vidieť tá pôvodná farba. Teraz po 2 rokoch už mám kvalitné odrasty, ale vyzerá to s tou blond ako ombré. A až teraz vidím tu moju farbu, ako ju vyťahuje v týchto dňoch slnko, presne takú akú som mala voľakedy pred farbenim.

zuzi_ja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaktus87
18. jún 2021

Ja si myslím, že keď ma žena dlhé prírodné vlasy, v dĺžkach sa každým rokom zosvetlia od slnka, na koncoch bývajú najsvätejšie a v zime pri korienkoch rastu tmavšie. Teda kým ti vyrastú nefarbene môže trvať aj pár rokov podľa toho aké dlhé ich máš a následne by trvalo ďalšie roky dosiahnuť zosvetlenie od slnka ako si mala kedysi pred farbenim. Dovtedy budeš aj šediva. Ja som riešila to isté.

viera1107
autor
18. jún 2021

@kaktus87 a ako si vyriešila? Mám dosť šedin, ale myslím že ešte je to znesitelné.. Mala som vlasy do pol chrbta farbené na tmavo, už som mala dosť farbenia.. Po každom farbení ma svrbela hlava aj pár dní, veľmi mi padali vlasy a navyše stratili lesk, také matné seno som mala aj napriek tomu že som používala profi kozmetiku.. Dala som si ich ostrihať po ramená a teda posledné farbenie bolo v novembri.. A čakám čo bude.. Chcela by som mať dlhé vlasy, ale aj zdravé..

viera1107
autor
18. jún 2021

@zuzi_ja no veď to, že melír veľmi ničí vlasy.. To som si pred x rokmi tiež skúsila.. Po farbách ma hrozne svrbí hlava, neviem prečo.. V minulosti som taký problém nemala..

kaktus87
19. jún 2021

@viera1107 keď ti farbenie škodí, tak si dobre spravila, že si prestala. Možno časom keď už budeš mať veľa sedin, by som skusila inú farbu, nejakú prírodnú alebo obyčajnú z drogérie. Ja si vlasy farbim naďalej, tiež nemám veľa sedin ale vadia mi, ale z tmavej som prešla na farbu podobnú ako som mala kedysi, síce taky prirodzeny melir už nedosiahnem. Tebe to vyrastie rýchlo keď si ostrihana a každým letom sa ti to presvetli, bude to ok.