Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odporučte mi sadu gél lakov

ivanka1997
6. jan 2021

Prosím vás kto máte sadu gél laky viete mi poradiť ktorý mi bude vážne že držať na nechte mám maličkú sadu od enii-nails a tu nastáva problém do dvoch hodín sa mi začne šúpať :( aj som zdrsnila nechty aj odmastila a keď som chodila k manikerke vždy mi gél držal aj 4 týždne čiže mojím nechtom to nebude odporúčte mi kľudne aj nejakú sadu už si myslím či to nieje tou lampou že je slabá a pardon nieje to gél lak sada ale rocklac čiže je všetko v jednom v jednej fľaštičke

dominikac321
6. jan 2021

@ivanka1997 ja mam dobru skusenost s nani nails lakmi

ysseba
6. jan 2021

@ivanka1997 A koľko wattová je tá lampa? Ja som mala voľakedy Sally Hansen lampu, ktorá mala 7 wattov. Teraz mám Semilac a tá má 48w a mám pocit, že tá Sally Hansen bola lepšia 🙈 Možno to bolo lakmi - používala som len Sally Hansen, tie boli perfektné, ale už ich nemajú. Teraz používam Victoria vynn, Semilac a Neonail. Všetky sú mi dobré. Mám aj z Aliexpressu Venalisa, ale tie nemám rada - aby boli pekné treba 3-4 vrstvy a to je už strašne zdĺhavé.... Píšeš o Rocklacu.... Tak aj s tým mám skúsenosť (nechtová maniačka, čo ti poviem, gél lak je teraz v popredí, ale ja si ho robievam už asi 7 rokov 🙊). Rocklac nie je až taký dobrý. Keď si ho nanášam, tak trochu steká. A nevydrží toľko čo klasický trojkrokový géllak. A po pár dňoch stráca lesk typický pre géllak. Ale zato sa dobre odstraňuje :-P Odstraňovanie gellaku neznášam. Chcem si kúpiť brúsku...

ivanka1997
autor
6. jan 2021

@ysseba ďakujem za radu ako napadlo ma to že to bude asi tým rocklacom čiže je to určite slabšie ako keď idem dávať tri kroky gél laku moja lampa má 18w

ysseba
6. jan 2021

@ivanka1997 Áno, bude to to tým. ALe zas ten Rocklac je fakt veľmi rýchly, úplne expresná manikúra 👍