Olaplex verzus Kerastase

nika_val
7. nov 2021

Ahojte, .. premýšlam nad novou staroslivosťou.. moja milováná značka je Olaplex a Kerastase a teraz sa neviem rozhodnúť. Mám velmi jemné vlasy, farbené a aj so sklonom k vypadávaniu. Potrebujem ich posilniť aby boli pevnejšie, plnšie a celkovo zdravšie.
Zobrať:
• šampón a kondicinér Olaplex + N6 bezoplachový regeneračnú staroslivosť
• šampom a kondicioner Olaplex + N7 olej pre namáhané vlasy
• šampón a kondicionér Olaplex + N3 ošetrujúca starostlivosť na farbu ( o tom som čítala že je super regeneračné nie len na farbu tak neviem)
• šampon a kondicionér Olaplex + N0 intenzívna regeneračná kúra
Alebo
Kerastase na posilnenie vlasov a proti vypadávaniu
Kerastase proti rednutiu vlasov
Kerastase hydratačný a posilňujúci šampon na hustotu
????????????
😁😁 Olaplex sa mi opáči lebo je bez silikonov, sulfátov atd atd u Kerastase mi to kúsok vadi
Ale verim obom značkám a preto sa neviem absolutne rozbodnúť že čo 😀 proste žena 😁
Poraďte prosím len tak vaše názory do čoho by ste išli vy ?

janka_23
7. nov 2021

@nika_val ja používam olaplex už dosť dlho a som s nim veľmi spokojná.

anita6666
7. nov 2021

Za mňa olaplex,som dlhodobo spokojná

nika_val
autor
7. nov 2021

@janka_23
@anita6666
A čo konkrétne používate? Iba šampom a kondicioner alebo niečo iné ?
Neviem si rozhodnut či ist do tej N0 alebo N6
Tie ma najviac asi lakajú 🙂

janka_23
7. nov 2021

@nika_val ja už roky n6 a n7. Plus raz ročne mi moja kadernícka urobí takú olaplexovu kúru.
To n0 sa myslím musí použiť aj s niečím iným aby to bolo ucinne, tuším je to ako predpríprava pre n3

nika_val
autor
7. nov 2021

@janka_23 ano ano už som si to naštudovala aj ja j že n0 ide pred n3 🙂
A ešte sa spýtam, zosilnilo ti to vlasy? Sú pevnejšie alebo aký efekt to malo na teba konkrétne? 🙂

janka_23
7. nov 2021

@nika_val áno, mám ich pekne lesklé, nestiepia sa mi. A to N6 ti vydrží veeeelmi dlho. Mne zhruba rok keďže toho ti stačí naozaj vo veľkosti hrášku.

nika_val
autor
7. nov 2021

@janka_23 ďakujem 😊😊 tak idem do toho

janka_23
7. nov 2021

@nika_val za máličko 😊

anita6666
7. nov 2021

Iba šampón,mne sa priveľmi zaoberať vlasmi nechce na inú starostlivosť

missviolet
7. nov 2021

Mam presne take vlasy ako ty, ultra jemnucke, moje su take jemnucke a brutal psoledny rok padaju. Farbene. Mam.olaplex sampon a kondicioner a masku a je to pecka. Kerastase mi nerobil tak dobre vobec. A ten Olaplex sampon brutal dlho vydrzi lebo vela peni, mam vlasy do pol chrbta a staci mi mnozsrvo ako je 10centovka.

nika_val
autor
7. nov 2021

@missviolet jemine super, taketo niečo som potrebovala počuť 😀
Ja som sa dala teraz ostrihať že nech vlasy trochu odlahčím a k tomu tie moje konce to vyzeralo ako páperie 🤦‍♀️ dokonca zvažujem že dám si mikádo nech mi podorastajú vlasy tak ako majú ale neviem no predca to mikádo je vzadu taaaak krátke 🙈 ešte musím nad tým poriadne porozmýšlať
Pomohol nejak aj pri tom padaní? Lebo aj mne padajú a doteraz som stale skúšala len nejaké na to určené šampony ale vysledok žiadny, padali stále.

missviolet
12. nov 2021

@nika_val aj ja som si tie svoje paperka par rokov strihala na mikado ale predsa len to je lepsie ked to mam tak adekvatne dlhe (nie zas privelmi) a hlane kazde 2 mesiace podstrihavam, vyzera to o kus lepsie vtedy. Olaplex mi ich robi opticky bohatsie, vyzeraju tak zdravsie. Ci pomohol pri vypadavani priamo neviem, lebo som zacala brat aj tabeltky (kupujem z Nemecka) - asi sam sampoin toho vela nezmoze

kikidee
12. nov 2021

Prosim a kde kupujete Olaplex vyrobky? Myslim original. Lebo pokial viem, original Olaplex je problem zohnat.

janka_23
12. nov 2021

@kikidee ja u mojej kadernícky, ale dajú sa už aj na nete

nika_val
autor
12. nov 2021

@kikidee nemyslim si že je problem to zohnať už v dnešnej dobe 🙂 už to ma aj notino napr
Ja som kupovala zo stranky zks-shop.sk a spokojnosť 😊

emalka
14. nov 2021

mam takmer celu radu Olaplex, okrem 0, ten este nebol na trhu ked som kupovala 1 a 2. Najvacsi rozdiel vidim po kure 1+2, a potom kondicioner a olej. 6 je dost tazky, aj v navode je ze treba toho naozaj male mnozstvo, na moje jemne vlasy je to privela. Zato olej je uplne perfektny, staci 4-5 kvapiek a vlasy az ziaria.
3 som pouzivala na zabaly kazdych par tyzdnov, ale odkedy mam ten kondicioner, tak po trojke takmer vobec nesiahnem. Sampon je tiez fajn, brutalne koncentrovany, staci ho naozaj len troska, vzdy ho zriedim vodou.
Dnes som si kupila 8 masku, som zvedava. Ma dost silikonu, co som si hlupo neskontrolovala pred kupou, uvidime.

Takze za mna kombinacia 4+5+7.

Kerastase som skusala uz davnejsie pred olaplexom, vobec si nepamatam co to bolo za radu ale nebola som bohvieako unesena.

kikidee
17. nov 2021

@nika_val a si si ista ze mas original?

nika_val
autor
17. nov 2021

@kikidee myslim si že ano, zo zadu to ma aj QR kod ale neskušala som ho

kikidee
22. nov 2021

@nika_val ano, na tej 3-ke to je vidno, nad tym napisom Olaplex je napisane The original. Na tych 4 a 5 kach to myslim nebyva, ani moja kadernicka to tam nema, ale ak kupujes z jedneho miesta a maju tu trojku original tak isto budu aj ostatne. Super🙂 asi tiez zainvestujem aj do dalsich , doma mam len tu trojku zatial (a uz aj to je velmi vidiet na vlasoch). Dakujem a pekny den🌷

nika_val
autor
22. nov 2021

@kikidee ja používam toto všetko už 2tyžden len trojku som nemala ešte (nebol čas 😁) a vidím že tie vlasy ziskali trošku silu nie su take paperie ako som mala pred tým ale stale su jemne na dotyk 🙂
Zatial som velmi spokojna, aj keď ten šampon asi dopomaha trochu k rychlejšiemu vymytiu farby (červena iba aj tak rychlo dole ale uvidím budem skušať a sledovať aj to keď zase na novo nafarbím) 🙂