Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Oplatí sa predávať Oriflame?

lula1112
29. aug 2021

Ahojte oplatí sa ešte predávať Oriflame alebo Avon aspoň nejaké peniaze popri materskej ? 😊

cocolino234
29. aug 2021

@lula1112 ja osobne si myslim, ze ak nemas mnoho blizkych, kamaratiek, znamych, ktore by si s tym mohla obhanat a mala objednavky moc vyznam to nema. Najtazsie je na tom si vytvorit tu klientu. 🙂

3009
29. aug 2021

@lula1112 musíš mať veľmi široký okruh známych ináč nula bodov.

lesana25
29. aug 2021

Hocijaká bežná kozmetika z drogérie je kvalitnejšia, veľké nádeje by som si nerobila.

pribinak
29. aug 2021

Nie, neoplatí. Budeš otravovať ľudí a zisk minimálny.

lubkavargova1
29. aug 2021

Tak najnovsie sa strategia predaja posuva do online sveta a hlavne na registracie a budovanie vlastneho MLM. Pokial chces predavat, tak to nemas sancu zarobit, to by si musela fakt vela objednavat a vela predavat. To nema vyznam..teraz najnovsie, kazdy akoze zaklada "projekt" a ponuka vlastne registracie VIP zakaznikov, cize aby si neobjednavali cez zienky, ale aby sami to robili....ale tomuto sa musis fakt venovat dost a oslovovat ludi a to denne minimalne 100 ludi aby ti aspon 10 odpovedalo a 1 registroval...to je kruta realita co ti nikto nepovie...viem, sama robim s Oriflame, akoze aj v projekte som bola, ale nakolko casovo to nezvladam a uprimne mne sa to nepaci tak cele, tie agresivne motivacne videa..tak som sa na to vykaslala, fakt si objednavam uz len pre seba a to je asi tak vsetko...uz to nie je ako kedysi...a ano aj z dorgerie si kupujem drogeriu a kozmetiku...treba si najst zlatu strednu cestu....a tie dristy, ze neinvestujes do toho, tak to na to rovno zabudni, do vsetkeho budes investovat a minimalne sa ti to vrati, ak sa nieco vrati....

yellow28
29. aug 2021

@lula1112 pre mna osobne ma Avon a Oriflame davno za sebou eru slavy....to uz ani moja mama dochodkyna nekupuje, co predtym na tom dost ulietavala...

adul23
13. sep 2021

@lula1112 išla by som skôr do takej kozmetiky, ktorá ma za sebou vedecký súbor a je zameraná na anti-aging.
Toto bude vždy v trende, lebo ľudia chcú vyzerať dobre, mlado a cítiť sa zdravo. Dôležité je aj kompenzačný plán. Viac info správa.