Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Osvedčený krém na pigmentové škvrny

nakupujuca
30. dec 2020

Zdravím.. Chcem sa spýtať, ná niektorá z Vás osvedčený krém na tvár alebo sérum na pigmentové škvrny. Ďakujem

zlatovlaska123
30. dec 2020

....tiež hľadám nejaký zázrak 🙏 ...ale asi nič účinné zatiaľ nevymysleli... teraz asi mesiac používam od Eucerin - anti pigment a som dosť prekvapená, škvrny síce úplne nezmizli, ale sú značne slabšie, no som zvedavá čo zas bude v lete, vtedy je to najhoršie 😢

1xenia1
30. dec 2020

Sérum s vitamínom C

ibrunova
30. dec 2020

Mne kedysi pomohla jedine Porcelana.

marcellka32
30. dec 2020

Laserové ošetrenie teraz v zimnom období

123369
30. dec 2020

@nakupujuca tiež ich mám po celej tvári.Skoda že som to neriešila skôr, keď som mala pár fliacikov.Teraz v októbri som začala chodiť na chemický peeling ku kozmeticke, konkrétne kyselinou mandľovou, škoda že zasa všetko zatvorili a nemôžem pokračovať, malo by sa spraviť asi 6-7 procedúr. Kyselinu mandľovú používam aj doma 3x do týždňa, samozrejme v menšej koncentrácií,ale určite to zaberá.Plus sérum s vit.c +sérum Alpha arbutin + sérum niacinid zo zinkom všetko mám značky The Ordinary,ale môžeš si vybrať aká ti vyhovuje.Bude to určite dlhá cesta,ale hádam úspešná.A hlavne používať SPF ja si ho dávam aj teraz,aj keď nejdem von,proste stále.

123369
30. dec 2020

@ibrunova chcem sa spýtať,to je ten krém,čo sa dá kúpiť napr.v Turecku? A po ňom už máte nádhernú tvár bez fľakov a nikdy sa už neobjavili? Ďakujem. Pýtam sa preto lebo som si nechala známym kúpiť v Turecku

123369
30. dec 2020

@ibrunova v Turecku, expigment a nakoniec som ho predala , lebo som sa bála to použiť.Kedze u nás je to zakázané.

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nakupujuca
autor
2. jan 2021

Ďakujem pekne za rady.. V tomto obdobi chodim na chem. peeling.. Pouzivam faktor 50 na slniecko, cize hladam nejaky udrziavaci krem.. Aby to opat nehnedlo.. Dakujem

ibrunova
2. jan 2021

@123369 áno, ja som ho kúpila v zúfalstve, ale naozaj zmizli. Odvtedy mám stále v kabelke krém s faktirom 50 na tvár a celé leto sa natieram a už sa veru nikdy neobjavili, už je to 7 rokov.

luciannka83
2. jan 2021

Skorej, ako riesit pigmentove skvrny je treba riesit prevenciu ped nimi, tj hned ako vyjde peve slnko, zacat sa kremovat vysokym faktorom, aby sa pokozka neopalila, tym tie skvrny nestmavnu. Na obnovu pleti sa v zimnych mesiacoch pouziva aj retinol. On funguje na baze toho ze pokosku jemne ,,spali,, cim sa ,,dotvori,, nova pokozka. Treba zvolit spravny vyber, aby bola koncentracia dost silna, lebo vacsina ser s retinolom ho obsahuju mizive percento.

katka512
21. jan 2021

Eucerin