Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pleť so suchými šupinkami a vyrážkami

klip0
17. jan 2021

Ahojte, dost sa mi zhorsila plet na tvari, robi sa mi viac vyrazok, hlavne na brade, sanke, čele, spankoch.. Nieje to nejake príšerne akne, ale zas nai drobulinke vyrazky nie, pripomina mi to vyrazky kednsom bola v puberte. Mam aj rozsirene pory a lahko sa upchavaju ale to som tak mala vzdy. No neviem aka kozmetika by bola premna vhodna, asi nie taka na mastnu pleť, lebo plet sa mi neleskne, nemasti, len tie vyrazky.. A robia sa mi na tvari suche supinky akoby som si tvar neumila polroka.
Momentalne mam mixa gel na citlivu plet ale mam pocit ze ma este viac drazdi, lebo aj po nom ma pali tvar a je cervena. Davam si pletovu vodu antacne sa to tusim vola. Kremy mam nejaku prurodnu radu z avonu teraz, denny aj nocny. Nato si davam cez den BB cream na problematicku plet, ten mi celkom sedi. Co by ste mi ofporicili? Urcite nejaky cistiaci gel chcem novy ale ak mi pomoze tak aj ine kupim.
Pouzivam aj elektrickú kefku na tvar aj masky si davam sem tam ale nieje to ziadna slava s tou mojou pletou. A velmi sa mi nechce vyhodt tazke oebiaze za kozmetiku ak mi to ani nepomoze 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

baboadel
17. jan 2021

Skús túto radu kozmetiky. Mne olej úplne sadol, mám citlivú pleť a po niektorých iných prípravkoch je suchá, červená, toto ju úplne ukľudní. Aj dcéra používa na pleť so sklonom k akné. A asi by som v tvojom prípade nateraz nepoužívala elektrickú kefu asi ti to pleť viac podráždi a potom sa šúpe.

monkasponka
17. jan 2021

@klip0 skus niekedy nic si nedat .. aspon na noc. Mne pomaha kyselina hyaluronova.. v roznych podobach a potom celkom znacka posay .. konktretne K+ .Trosku drahsia kozmetika ale fest dobra. A ZINOK, v tabletkach a trochu v kreme.