Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte krém na ruky, ktorý sa rýchlo vstrebe

juliet86
4. okt 2020

mam vysusene ruky z casteho umyvania a dezinfekcie ale neznasam pocot mastnych ruk. skusala som krem neutrogena nesedi mi. neviete mi poradit nieco prijemne na ruky co mi nebude vadit nie je mastne a rychlo sa vstrebe? dik

hettinka
4. okt 2020

@juliet86 indulona mesiacikova za mna top. Alebo kremiky z Manufaktura, ak chceš drahší.

juliet86
autor
4. okt 2020

@hettinka a vstrebe sa rychlo a nezanechava mastne ruky? vyskusam... dakujem. neznasam pocit mastnych ruk ale popukane hanky tiez nic moc teda...

ckatka
4. okt 2020

@juliet86 najlepší krém na ruky co som kedy mala (presne to co vravíš...aby nenecháva mastné ruky a hydratoval), bol z Mary Kay. Ak chceš pošlem ti vzorku do kabelky. Muž je lekár a z tých rukavíc a dezinfekcie tie ruky vyzerajú tak ako vyzerajú...toto jedine mu pomáha mat ich ako tak použiteľné že nepindam keď ma hladká 😂😂

gubiko
4. okt 2020

@juliet86 určite neutrogena hand fast absorbing (taká modrá). kedysi som ich vyskúšala veľmi veľmi veľa, no vyhovovala mi najviac. je ale drahšia v porovnaní s inými krémami na ruky, no nemám rada ten pocit mastných rúk, takže som vždy investovala.

zuzuliennka1
4. okt 2020

ja som uplnou nahodou objavila nedavno super krem na ruky, tiez to mam tak podobne ako ty - ruky mam na jesen a v zime vzdy ako smirgl. papier, za sezonu miniem aj 10 kremov, vadia mi mastne a prilis vonave... toto je super krem - a ze je aj antibakt. je v podstate super 🙂 kupila som ho nahodou - isla som v drogerke (101) uz platit, stala som pri pokladni, veci nablokovane a ze kreem som zabudla! a mali toto hned pri pokladni, tak som prihodila 🙂 a idem si kupit dalsi
a vstrebe sa tak ryvhlo, ze nestiham rozotriet 😂

hettinka
4. okt 2020

@juliet86 indulona ta oranžová je regeneračný krém a vstrebe sa. Úplne ina je, ako modra, ktorá ostáva na rukách ako ochranná vrstva.

kittykm
4. okt 2020

Dievcence! Tento medik na ruky a nic ine! Je sice drahsi ale nic ine uz nekujupem. Ruky, nohy, tvar, nocny krem, a detske ekzemi a este ovela viacej!

www.tinyurl.com/AVLIFE hladajte propolis creme. produkt cislo 051

Aloe Propolis Creme je vynikajúci hydratačný krém a kondicionér pokožky. Je to bohatá zmes stabilizovaného Aloe Vera gélu a iných zložiek uznávaných pre ich vlastnosti na udržanie zdravej pokožky. Forever Living Products vám predstavuje prípravok s perfektným zložením. Aloe Propolis Creme obsahuje viac než 70 % Aloe Vera. Včelí propolis je pridaný na zosilnenie antibiotických vlastností. Pridané sú tiež rumanček a kostihoj, dve z najznámejších rastlín používaných pri starostlivosti o pokožku. Okrem iného sa napríklad vo veľkej miere používajú v našej súprave pre starostlivosť o pleť Aloe Fleur de Jouvence. Napokon dopĺňame náš upokojujúci prípravok vitamínmi A a E, uznávanými pre ich prirodzené priaznivé účinky na pokožku. Aloe Propolis Creme sa vynikajúco hodí na zvlhčovanie suchej pokožky. Jeho príjemná vôňa a bohatá konzistencia ho robia ideálnym krémom pre masážne účely na úplnú relaxáciu. Alternatívne môže byť použitý na špecifické kožné problémy. Je dosť všestranný na to, aby sa dal použiť na lokálne problémy, ako sú pichnutia alebo malé popáleniny, alebo na problémy širšieho charakteru, ako sú ekzémy a psoriáza. Vo všetkých situáciách sú jeho utišujúce a antibiotické vlastnosti mimoriadne vítané. Až keď vyskúšate Aloe Propolis Creme, pochopíte, prečo ho považujeme za jeden z najlepších prípravkov pre starostlivosť o pokožku.

• užitočný pri väčšine kožných problémov
• propolis je prírodné antibiotikum
• pomáha pri prechladnutí a akné

hettinka
4. okt 2020

@kittykm 23,40€ za krém na ruky😂😂😂 vtipná si, pobavilo...

kittykm
4. okt 2020

@hettinka ja viem, ale ked ti pomoze na detsky ekzem a nemusis kupovat dalsich 10 kremov tak preco nie. A mam ho minimalne 6 mesiacov 🙂

juliet86
autor
4. okt 2020

dik za vsetky tipy. vezmem to od najlacnejsich 😂😂

marca12
4. okt 2020

Isla som ti napisat neutrogena,ale ten pises,ze nie. Ked uz ani ten,tak neviem. Mne tento jediny nevadi,nie je mastny.

halci
4. okt 2020

Ja som spokojna s kremom od Mary Kay Satin hands. Je sice drahsi, no fakt dobry, nemam pri nom pocit mastnych ruk.

gubiko
4. okt 2020

@marca12 vidíš, ja som si to ani nevšimla, že píše, že neutrogenu nie 🙂 ale aj tej je viac druhov..

gabikaa96
4. okt 2020

@juliet86 Garnier intensive 7days mne len ten vyhovuje

kubiatko30
7. okt 2020

LR aloe vera s propolisom....okrem toho ze rychlo vstrebe a nie je moc masny je aj velmi vyzivny a TOP na zimne obdobie aj rozne kozne problemy....viac info v sprave 😊

sasik1
18. okt 2020

@juliet86 krem, ktory sa rychlo vstrebe a nezanechava mastne tuky je od WeAreSoap. Maximalna spokojnost

malinka158
18. okt 2020

Ja mam obycajny od balea. Ruky hydratuje a nemam ich mastne