Potrebujem poradiť s farbou na vlasy

mariaanderkova
16. sep 2022

Dobrý deň prajem .. potrebujem poradiť s farbou na vlasy .
Svoje prirodzené mám tmavo hnedé a aj obočie mám také do tmavá mám zelene oči a svetlú pleť . Viete mi nejakú farbu na vlasy vybrať mám blond terás len chcem zmenu . Viete mi dievčatá poradiť

angelous1991
16. sep 2022

Navštív kadernicku 😄 tá ti poradí a hlavne nebude musieť potom zachraňovať tvoje pokusy doma a bedakat nad znicenymi vlasmi .

mariaanderkova
autor
16. sep 2022

@angelous1991 nevhodné komentare si nechajte pre seba ok

janetinka27
16. sep 2022

@mariaanderkova myslim, ze to bol dobry a aj priatelsky komentar. experimentovat s vlasmi sa nevyplati, najma ak mas blond 🙂 lepsie je naozaj ist ku kadernicke

mikadooo
16. sep 2022

@mariaanderkova z tmavej hnedej na blond by som doma neskúšala. Lepšie by bolo ísť prvý krát ku kaderníčke a potom už len dofarbovať raz za mesiac. Keby išlo o jeden dva tri tóny hore dolu, tak ok aj doma, ale takáto veľká zmena, to by som radšej prvý krát zaplatila kaderníčke, lebo nie som si istá, ako by ti tá blond chytila. Kaderníčka ale bude vedieť, čo robiť, aby si neostala napríklad oranžovoryšavá... Ak je kaderníčka aj v pohode a nebojí sa o kšefty, tak aj poradí čo ďalej 🙂.

babovka2321
16. sep 2022

@mariaanderkova daj tu svoju fotku v normalnej kvalite a bez filtrov, bez toho ti ma kto ako poradit, co sa ti bude hodit? Nie je svetla pokozka jak svetla pokozka...

kacena1991
16. sep 2022

Ja mam tiez svoje vlasy tmave hnede a aj obocie a oci mam zelene a asi od 15 rokov som nosila cierne vlasy a to mi aj sedelo najlepsie... Tak ak sa nebojis odfarbovania potom tak mozno by si aj ty mohla vyskusat ciernu🤷‍♀️

angelous1991
16. sep 2022

@mariaanderkova áno nevhodne komentáre ? Som kadernicka Mila pani chvalabohu mam uvedomelé baby a potom sú tu také zákaznícky ako vy čo sa doma samé dorobia takto lebo chcú ,, zmenu,, a potom prídu k nám a myslia si že vieme zadarmenko pomaly urobiť čary mary fuk a vlasy dáme dokopy … a keď sa niečo po💩 tak už sme zle kadernicky .. ale čo si vy dorobite doma farbami z obchodu to nevidíte … komentár bol myslený pre vaše dobro už som toto veľa krát mala na kresle co si vy chcete spáchať ale ako myslite chvalabohu to nie su moje vlasy … držím palce 🍀

mariaanderkova
autor
16. sep 2022

@kacena1991 ja mám terás blond vlasy tá fotka ktorá je je us staršia práve že nechcem mať blond vlasy a hovorím tu otom že aká farba by sa mi hodila . Ale ďakujem za koment za radu

kacena1991
17. sep 2022

@mariaanderkova ja som to pochopila, sak preto som pisala, ze ak tak skusit ciernu... A s tym odfarbovanim sommto myslelala tak ze ak sa tiuciernu v buducnosti rozmyslis tak to ide sakra tazko dole

mariaanderkova
autor
17. sep 2022

@kacena1991 tak to máte pravdu mala som us aj čierne len každý mi vravel že mi čierna nepristane a vyzerám v Tom staršie . A veru že to ide ťažko dole

petka1402
17. sep 2022

@mariaanderkova mne by k zeleným očiam šla nejaká medená niečo také pekne, živé...

babovka2321
17. sep 2022

@petka1402 ja mam zelene oci a ver, ze s medenou by som vyzerala ako klaun. Nejde o farbu oci, ale farbu pokozky...

mariaanderkova
autor
17. sep 2022

@petka1402 je to pekná farba len akurát vybrať ten správny odtieň ja som us toľko farieb mala skoro v setky odskúšané a stále sa vraciam k tej blond

mariaanderkova
autor
17. sep 2022

@babovka2321 presne tak a to ja neviem ani 😂 akú mám vlastne farbu pleti . Zdá sa to byť smiešne ale je to tak

kacena1991
17. sep 2022

Este mi napadlo... Myslim ze Loreal ma aplikaciu ze si tam nahras svoju foto a mozes skusat ktora farba vvlasov ti ako sadne aspon pre taku pribliznu predstavu

mariaanderkova
autor
17. sep 2022

@kacena1991 no vďaka skúsim 🙂

mariaanderkova
autor
17. sep 2022

@kacena1991 no pôjdem do tej tmavohnedá alebo stredne hnedá a našla som aj ciernohneda . Tak že nie čo stoho