Prípravky na intímne partie

bazarik2021_
7. mar 2022

Dobrý večer
Používate nejaké prípravky alebo aké máte skúsenosti
S intímnu partiou - holenie dohladka
Robíte si depiláciu aj doma?

sszuzu8
7. mar 2022

Oholim žiletkou raz za týždeň a uz.. A používam prevažne čistú vodu ale niekedy dám aj gél na intimnu hygienu. Vagina sa čistí sama

sunshine_18
7. mar 2022

Holím raz za týždeň, len čistá voda a raz za týždeň - 2 sedací kúpeľ v bylinkách

littlefiona
8. mar 2022

@bazarik2021_ ja používam roky intímny gel laktacyd, dôležité je sa umyť tým gelom zvonka a nezanášať ho do vnútra, lebo ti môže narušiť mikroflóru. To isté treba dodržiavať pri penách na holenie, obyčajných sprchových geloch a mydlách.

cukricek4
8. mar 2022

@littlefiona vnimas nejaky rozdiel, ked porovnas klasicky umyvaci gel a ten intimny?

littlefiona
8. mar 2022

@cukricek4 určite je šetrnejší k pokožke a má vyvážené Ph. Ale ja osobne si môžem intímne partie umyť aj obyčajným mydlom a problémy som nikdy nemala, takže to pripisujem tomu správnemu umývaniu, že pišuľa sa umýva len zvonka a nikdy nie tak, že sa ti prípravok dostane do vnútra🙂

jaskolka
8. mar 2022

Čistá voda, pri holení jemný gél, iba výlučne zvonku.Nikdy som nemala problémy, ani mykozy, či zápaly. Pošva ma samocistiace schopnosti, zbytočne často to nepreháňať s čistiacimi gelmi a mydlami