Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prístroj na tvár - máte skúsenosti?

clarke
1. apr 2020

Ahojte baby ake mate skúsenosti s týmto tu?opalati sa to alebo zbytočne vyhodené peniaze a radšej kúpiť spachtlu na tvár?

lenkamatkova
1. apr 2020

ja odporúčam, mám síce inú značku ale som veľmi spokojná 🙂

clarke
autor
1. apr 2020

@lenkamatkova fakt sa to oplatí? Je to z kauflandu.. Máš po tom používaní lepšiu pleť?

seahorse27
1. apr 2020

Tieto kefky mi pridu ako dost drsna alternativa na cistenie pleti na tvari. Za seba odporucam Foreo Luna

lenkamatkova
5. apr 2020

@clarke neviem aká kvalita bude z kauflandu, ja mám trošku drahší kupovaný cez alzu ....je to alternatíva k peelingom, len si treba dať pozor na kefky niektoré sú drsnejšie niektoré úplne hebučké 🙂 a niektoré hlavice sú zase určené len na masáž alebo odličovanie. Pleť mám hebučkú 🙂

clarke
autor
7. apr 2020

@lenkamatkova nekúpila som ho koli tomu ze to tomu nedôverujem nechcem aby mi poškodil pleť ... Neviem co čakať od kauflandu za 10 eur... Tak asi by to bolo drsne a spravilo by to viac škody na pleť ako úžitku...

clarke
autor
7. apr 2020

@lenkamatkova no skôr ja hľadám niečo aby som si nemusela čistiť pleť ručne... Od mazu a od čiernych bodiek... Teraz používam... Na tvár tonikum a penu.. Všetko prírodné a dvakrát za týždeň masky... Myslíš že spachtlu je vhodná na tvár viac ako toto ci odporúča viac túto kefu... Keďže mam mastnú pleť k sklonom k akné... A checal by som aby sa mi pleť vyčistil a zbavila som sa akné...

lenkamatkova
7. apr 2020

@clarke ja mám práve naopak veľmi suchú pleť tak neviem čo by to urobila s mastnou pleťou a akné :/ asi si to radšej nekupuj, aby si neoľutovala zbytočne

arabellka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina2ve
17. apr 2020

Ja mam inu znacku ale pouzivam denne! Vyborna vecicka👍🏻

clarke
autor
20. apr 2020

@arabellka1 no ide skôr o to ze hľadám nejaký prístroj na pleť keďže sa mi masti a tvoria sa mi akné tak neviem ci práve po tomto by sa to nezhorsilo... Na čo je konkrétne tento typ prístroju? Lebo viem ze je na odstránenie odumreté koze z tváre...

arabellka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli