Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rada ohľadom farbenia vlasov doma

hruska91
10. máj 2021

Potrebujem poradit ohladne vlasov. Moja povodna fsrba je hneda. Pred polrokom som si nafarbila vlasy Palette na cierno. Farba sa mi uz viacmenej vymyla, vlasy mam tmavohnede, a odrasty asi 5cm svoje vyblednutohnede. Chcela by som si zas nafarbit vlasy tentokrat na hnedo. Myslite si, ze ked si nafarbim, chyti mi len odrastena cast a tie farbene casti budu tmave? Alebo su dokazem nafarbit celu hlavu na hnedu? Ďakujem za rady

snazilka_bio_mamka
10. máj 2021

jasne.. hnede budes mat len korienky, dole ti to nezosvetlí, tu ti pomoze kadernícka. Alebo, ja som si zafarbila vlasy ževaraj na stredne plavé s palette ale bol to len šampon a chytilo mi to na čierne a potom som kupila take serum, ze subrina eliminator, da sa to dostat v DMke a mne to krásne stiahlo tu farbu ale podotykam, ze som mala len šapmon a nie normalnu farbu..

kvetka7777777
10. máj 2021

@hruska91 veru že nechytí chytia len odrasty mám stým skúsenosť jediná možnosť je odfarbit cierna ide najhoršie dole zamna už nikdy viac treba navštíviť kaderníctvo

kkovacovak
10. máj 2021

@hruska91 rada ohľadom farbenia vlasov doma je nefarbiť si nikdy vlasy doma...treba ísť kaderníčke

hruska91
autor
10. máj 2021

Dakujem

katkamatka7
10. máj 2021

@hruska91 Doma si farbím vlasy už niekoľko rokov, aj strihám a je to ok. Pri korienkoch Ti chytí hnedá, na pred tým farbených vlasoch čiernou bude tmavá. Nebudú mať teda rovnaký odtieň po celej dĺžke. Ale napriek tomu môže byť efekt pekný.

kubkovamama
10. máj 2021

@hruska91 subrina eliminator, Remover B4 alebo Effasor je asi najsilnejsi na stiahnutie aj starych farieb,ale aj nici vlasy.Potom môžeš nafarbit hnedou no o 2 odtiene svetlejsou ako je pozadovany vysledok,po tychto pripravkoch chytaju všetky farby tmavo.Odporucam Inoa alebo Dialight/Diariches s kyslym PH na namahane vlasy