Skúsenosti s blond Hennou na ryšavú

annamarin
28. mar 2021

Zdravím, má niektorá z vás skúsenosť s blond hennou na už ryšavé vlasy? Najlepšie keby aj s foto na akú farbu to chytilo.

miadi
29. mar 2021

@annamarin to nie je dobry napad Ta rysava bude prebijat tu blond a bude to velmi skareda zlto hrdzava farba. Mrkvovo oranzova .Skus si tu rysavu hennu najprv. Poriadne vymyt alebo dat najprv nejaku normalnu farbu hnedu -zbavit sa tej rysavej. Nemam osobnu skusenost iba viem ze s hennou to nie je dobry napad. Popripade odfarbit peroxidom a potom dat tonovaciu farbu .

naja85
29. mar 2021

No neviem, co je to za blond henna, kedze henna nikdy nespravi z vlasov blond,maximalne mozno jemne zosvetli, ale z rysavej farby pochybujem ze spravi blond.

annamarin
autor
29. mar 2021

Noo ja nechcem dosiahnuť blond, ale skôr či by mi to nespravilo svetlejšiu ryšavú farbu. Konkrétne takú tu strawberry blonde. Je to taka rysava/blond. Ja mám skôr takú orieškovú teraz. No ked som si hladala fotky, tak ta henna chytala skôr do takej nepríjemnej žltej

lenkakravcova
29. mar 2021

@annamarin Mám blond hennu. Odfotím ti to.

lenkakravcova
29. mar 2021

@annamarin
Toto je blond henna na vlasoch ktoré sú tiež pôvodne také skôr plavé.

Dávala som si aj ryšavú - úplne oranžovú (alebo niekedy len jednu lyžičku do tej blond), s ryšavou to vyzeralo dosť ryšavejšie 🙂

annamarin
autor
29. mar 2021

@lenkakravcova Ďakujeeem, to som hladala. 🙏❤️

petusqa_groskova
10. mar 2022

@lenkakravcova prosím vás a tá blond henna vám chytila aj po tej rysavej henne? Lebo ja som si dávala svetlo hnedu a chytilo na ryšavo a teraz sa tej ryšavej neviem zbaviť

lenkakravcova
11. mar 2022

@petusqa_groskova Nie, po ryšavej to nechytalo na blond. Keď si si dala svetlohnedú a chytila na ryšavo, tak musíš počkať kým sa ti vymyje úplne celá a až potom dať tú blond. Mne to takto držalo cca 3-4 mesiace vždy.