Používame cookies. Viac informácií tu. OK
gabrielaaaa
13. okt 2019

Ja ti pošlem foto nič lepšie ako keratín som nemala a idem si dať zas 😊😊😊😊

amelia000
13. okt 2019

@janusik45 ja som mala tiez...zo zaciatku super to bolo vlasky krasne leskle rovne...ale za tie peniaze mi to dlho nevydrzalo..takze som sa nato vykaslala.

amelia000
13. okt 2019
nikayla
13. okt 2019

Zo začiatku super, po 2 týždňoch som mala vlasy ako predtým. A ešte sa mi aj začali mastit, musím si ich umývať každý tretí deň. Už by som si to nedala. Ale ja mám vlasy zdravé, ak by boli ako slama, asi by som to na tvojom mieste skúsila.

nikayla
13. okt 2019
janusik45
autor
13. okt 2019

@amelia000 a ake si mala vlasy potom??

amelia000
13. okt 2019

@janusik45 vlasy sa mi vratili do povodneho stavu. Mozbo trocha horsie este. Cize za vela penazi radost len kratucko a ziadna zmena. A to tiez mam velmi poskodene vlasy cize ja by som do toho nesla znova

gabrielaaaa
14. okt 2019

Mne z toho vydržali vlasy krásne rovné asi záleží aj na to aby keratín máš ja som mala chocoo shoko či tak nejak 😍 nemôžem nájsť fotku z prvých ale toto už je druhý krát

monca0021
14. okt 2019

Neodporúčam. Po použití krásne vlasy, potom sto krát horsie ako pred aplikaciou.

elizme
14. okt 2019

@janusik45 Neodporúčam, zazehlovat si niečo pri vysokých teplotách do vlasu nevyzerá ako riešenie na jeho uzdravenie, skôr tak na spálenie. Ničí to vlasy podľa môjho názoru. A žiadny z najlepších kaderníkov to nepoužíva, podľa mňa majú dôvod... Asi to nebude zázračné riešenie. Na tvojom mieste ak už máš zničené vlasy a máš peniaze na takýto keratín, radšej si zájdi do dobrého kaderníctva na nejaké ozdravné kúry a nechaj si poradiť s výberom vhodných šampónov a podobne. Možno aj nejaké vitamíny ako doplnky stravy na vlasy... Veľa šťastia 🙂

ina009
14. okt 2019

podľa mňa dosť záleží aj od toho kto ti to robí, sú kaderníčky, ktoré to robiť nevedia a potom to tak aj dopadne. mne spálila kaderníčka prameň vlasov druhý krát som túto kúru neskúšala. takže odporúčam vybrať si správnu kaderníčku.

liena12
14. okt 2019

@janusik45 keratín nenici vlasy,mala som ho dvakrát. Chcela som rovné vlasy,keďže som kučeravá,žiaľ tie mi vydržali len do prvého umytia.potom boli kučeravé naspäť,ale akoby jemnejšie a zdravšie na zhruba tri týždne.takze sú to dosť veľké peniaze za malo muziky.ak máš suché vlasy,skôr odporúčam výživové doplnky plus masky.alebo olejčeky,ja milujem od BC Miracle oil,či ako to je

laura0
14. okt 2019

@janusik45 mala som 3x keratin, prve dva razy mi nechytil ,vydrzal do prveho umytia vlasov a tretikrat ho mam momentalne na vlasoch a super,dala som si teraz original hnedy COCOCHOCO keratin predtym som mala COCOCHOCO gold a COCOCHOCO pure a myslim si ze bola chyba ze som si nedala hned tento hnedy ,vlasy som mala predtym hrozne ako taku slamu co som ja uz vsetko vyskusala cez masky ,oleje ,stale boli take krepate a suche ako seno a teraz uz dva mesiace pararada....planujem si ho dat zase ,tiez citam o tom clanky ako to skodi vlasom ,ktovie co je na tom pravdy ale naozaj mam po nom konecne normalne vlasy ako ini ludia .Cize ja by som ti povedala vyskusaj ,daj si ten hnedy original COCOCHOCO keratin a sama si urobis nazor ,podla mna sa ti vratia po vyzmyvani vlasy len do povodneho stavu bez nejakeho dalsieho vyraznejsieho poskodenia.

nika12323
12. nov 2019

Ja som ho mala jeden krát a veľká spokojnosť a chystám sa znova 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli