Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Skúsenosti s Breast Extra +

vanessa22
4. jan 2019

Čaute žienky...prosím vás, má niektorá skúsenosti s prípravkom Breast Extra + na spevnenie a zväčšenie poprsia? Recenzie na stránke predajcu hovoria len samé chvály. Ale kto vie, aká je pravda?... Tablety sú dosť drahé a malé balenie. Tak chcem byť opatrná a všetko si radšej poriadne overiť, než sa dám chytiť šmejdom na nejaký fake.
Díky.
Poteším sa každej vašej skúsenosti a rade 🙂

PS: malé prsia (tzv."lentilky") sú fakt trápenie... a plastickú operáciu nepripúšťam!

akinom0077
4. jan 2019

V marci 2018 som zacala uzivat spominany pripravok presne podla toho ako tam pisu dve tablety rano, dve vecer. Uz po mesiaci som videla prve zmeny, prsia sa spevnili a akoby "naplnili" posobili tak o cislo vacsie by som povedala. V lete mi uz vela ludi hovorilo ze " ty mas vacsie prsia" 🙂))) takze to nebol len moj dojem. Na konci septembra som s pripravkom prestala tak sa mi do mesiaca vratili do povodnej velkosti. Islo to dost do penazi ale vysledok tam bol. Teraz som zacala v januari znova uzivat.

denisa098
4. jan 2019

@akinom0077 my sme raz kúpili s kamoškou na polku, trošku to bolo vidieť ale strašne nás boleli prsia tak sme ich radsej vyhodili. Potom efekt zmizol samozrejme

vanessa22
autor
4. jan 2019

Hm,...takže efekt relatívne môže nejaký byť, ale treba ich užívať dlhodobo. A ide to dosť do peňazí... Nuž, matka príroda je voči niektorým ženám poriadny skupáň!

vanessa22
autor
4. jan 2019

A ďakujem za vaše skúsenosti, žienky ;)

lucyluv
4. jan 2019

Skus antikoncepciu Evra, ta vela babam uz dopomohla :D

akinom0077
6. jan 2019

@denisa098 / mna neboleli

0silvia0
7. jan 2019

@vanessa22 nepomohli... na lentilky nepomoze nic...

akinom0077
7. jan 2019

@lucyluv / tak mne napr vobec, isty cas som ju brala

akinom0077
31. jan 2019

na mna to brest plus funguje🙂 vazne ale dlhodobo uzivala som rok potom pauza a zas uzivam

reteska
10. júl 2019

cawte baby mam na predaj cca 86 tabliet, otvorila som nove balenie 90cps Breast extra plus, a tak trosku som otehotnela :D cize tablety uz do firmy nevratim, a aj by som si ten vyživ.doplnok nechala, lebo učinky su podla mna naozaj super ale exp.doba je do roku 2020 a to ich este nebudem moct uzivat...cena dohodou

krivka30lm
9. aug 2019

@reteska mozem cenu?dakujem

reteska
12. aug 2019

@krivka30lm ja som zaplatila 33,74eur ale posuniem za 27eur? Moze byť?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli