Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti s Havlíkovou apotékou

14. okt 2021

Dlhšie pozerám po tejto značke kozmetiky, páči sa mi, že je prírodná, bez parabénov, silikónov...
Máte s ňou skúsenosti?

vikinka128
14. okt 2021

Mala som krém pre princeznú alebo ako sa volal. Mám síce bezproblematickú normálnu pleť - ale počas používania krému bola ako majú porcelanove bábiky.
A navyše úžasne voňal a nebol mastný 🙈

barunka20
14. okt 2021

Dobry den, ja ju pouzivam, 3 minutovu rannu masku, Krasnu slecnu a Havlikov prirodny zazrak, podla mna su skvele a cisto prirodne...

vikinka128
14. okt 2021

@vikinka128 pardon - krásna slečna sa volá

anonymdonyma
14. okt 2021

Ja som mala dlho ekzém tak som vyskúšala bolo to tak 3 roky dozadu a teraz používam iba tuto značku veľká spokojnosť 🙃 . V januári sa nám nafotila dcérka a tiež od malinka iba od nich mydlo , šampón aj krémy , opaľovák len škoda že ešte niečo na prdelku nemajú .

marilin51
14. okt 2021

@anonymdonyma v predajni mi povedali, že ten šťastný anjelik (ak si dobre pamätám) môže ísť aj na prdelku

marilin51
14. okt 2021

Skúšam od nich všeličo podľa nálady, za mňa príjemná kozmetika a fajn zmena oproti drogérkovej klasike

anonymdonyma
14. okt 2021

@marilin51 tak to som nevedela ale určite vyskúšame 🙃 momentálne na prdelku fungujeme na olivovom oleji a gustíne čo je tiež spokojnosť 😉

marilin51
14. okt 2021

@anonymdonyma ja mám bábo ešte na ceste, ale keď ma videli v predajni, hneď ma informovali čo majú 😀

kisskiss
14. okt 2021

Všetko, čo som odtiaľ mala, bolo perfektné!!

petkasaurus
15. okt 2021

Ja mam teraz vzorky krasnu zahradnicku, je proti pigment. flakom a kolagenovu masku.. Asi ich aj kúpim keďže zatiaľ mi sedia, uvidim, ci budu mat ucinky po dlhšej dobe..