Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Tabletky na zväčšenie poprsia - čo sa stalo po ich vysadení?

nika898
17. máj 2019
Ahojte zienky. Idem sa opytat ci ste niektora uzivala tabletky na zvacsenie/spevnenie poprsia a ake boli vysledky, ci sa po vysadeni prsniky vratili tam kde boli. Ja som z tych mojich uz zufala. Chcem ist aj pod noz ale zatial sa neda tak to chcem poriesit aspon takto. Dakujem 😊
korunka1
17. máj 2019

Snáď tomu neveríš, že tabletky zväčšia alebo spevnia poprsie? Taký zázrak ešte nevymysleli. Ja viem, aj Judiniová to tvrdila....

nika898
autor
17. máj 2019

@korunka1 prave preto som sa chcela nato opisat lebo neverim. Aj ked diskusii ale z pred 10 rokov je kopec no nove som nic nenasla

korunka1
17. máj 2019

Tak pre úsporu času ani nehľadaj. 🙂
Zemskú príťažlivosť a mliečne žľazy neobabreš

klaudiaden
17. máj 2019

@nika898 nemyslím si, že by také niečo fungovalo, to bude asi niečo ako tabletky na chudnutie. To by som si radšej dala nasadiť HAK, od niektorých rastie poprsie 🙂

nika898
autor
17. máj 2019

@klaudiaden ved toho sa bojim ze je to ako tabletky na chudnutie. Aj ked trochu narastu po vysadeni to bude opat katastrofa 😕. Mam mirenu a zatial nechcem menit za HAK.

klaudiaden
17. máj 2019

@nika898 jo jasne. Chápem. No podľa to bude mať taký nejaký efekt 🙂 Radšej počkaj a našpor si na plastiku 🙂

nika898
autor
17. máj 2019

@klaudiaden no asi budem musiet este pockat. V tomto mam nastastie aj muza nakloneneho na moju stranu 😂

baby26
17. máj 2019

Neviem kolkatky mas prsia ale bud rada take ake mas,ja som ich mala velke dost a musela som si ich dat zmensit

veronaela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika898
autor
17. máj 2019

@baby26 no ja som sa vratila do pibertackej velkosti 😕 chcela by som mat take ako som mala ked som otehotnela pekne plne D-cka. Ako u mna je najvacsi problem ze som extremne schudla po druhom porode. Mam 52kg takze prsia ktore boli po druhom porode E-cka su teraz vytahana prazdna koza 😕 a pribrat nechcem moja vaha mi vyhovuje. Jedine co ma extremne trapi su prsia mam problem aj pri sprchovani a pri milovani ani nehovorim 😕

reteska
10. júl 2019

cawte baby mam na predaj cca 86 tabliet, otvorila som nove balenie 90cps Breast extra plus, a tak trosku som otehotnela 😃 cize tablety uz do firmy nevratim, a aj by som si ten vyživ.doplnok nechala, lebo učinky su podla mna naozaj super ale exp.doba je do roku 2020 a to ich este nebudem moct uzivat...cena dohodou

Tu začni písať odpoveď...

Odošli