Vlasy sa mi lámu v strede - čo s tým?

18. júl 2021

Ahojte kočky neviete mi poradiť čo by trebalo robiť v mojej situácii? Asi 10 rokov si na vlasy dávam blond melír a teraz som si všimla že sa mi tie vlasy lámu ale nie končeky vlasov ale akoby v strede vlasov. Myslíte že stačí na to dávať masky alebo prestať melírovať ?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
18. júl 2021

Dat im aspon polroka pokoj. Ak nie rok. Nech odrastu, zregeneruju sa, oddychnu si.
Umyvat ich spravnym sposobom, jest veci, co im podporuju rast, dopriat im obcas masku, zabal a nechat ich za ten cas pohodlne zit.
Nezehlit, nefenovat, nenatacat (max prilezitostne).

A potom sa mozes zas vratit k melirom. Ak si dovtedy od toho neodvyknes (nenajdes si iny styl upravy vlasov).

kkovacovak
18. júl 2021

Skús na čas prestať alebo povedz kaderníčke nech ti namiesto melíru dáva na čas len blond farbu cez tvoj melír. Mne to tak robí a to mám pôvodne hnedé vlasy. Chytá to pekne aj keď nie úplne na bielo. Nech ti nabudúce spraví redší melír a postupne prejdeš na balayage a takto vieš bez melíru dlhšie vydržať.

autor
18. júl 2021

@kkovacovak presne toto ma napadlo či by mi miesto melíru nemohla dať blond farbu, ale aká farba je nato dobrá? akú farbu dáva tebe?

kkovacovak
18. júl 2021

Tak to ti vôbec neviem povedať. Moja kaderníčka má metrix farby ale akú konkrétne ti nepoviem. Mne to začala dávať lebo som mala nefarbené vlasy a chytá to pekne. Takže tebe to tiež musí keď ích máš melirované a tým pádom máš bledý podklad.