Vrásky okolo očí

jarkaajuri
29. jan 2021

Zienky prosim pomoc.. Som po 2 porodoch a strasne sa mi porobili vrasky okolo oci.. Mam aj kruhy.. Mam 32 a okolie oci ako 40 rocna a pritom sa o seba staram.. Poradte s cim ste spokojne.. Nejake sera? Alebo riesili ste botox? Dakujem

kristina3791
29. jan 2021

@jarkaajuri ja som videla na youtube vela cvikov na vrasky skus to 🤷

marcellka32
29. jan 2021

@kristina3791 ak myslíš tu tvárovu jogu tak treba vedieť, že zle vykonané cviky môžu vrásky ešte viac prehĺbiť...ja si dávam sérum čo mám na tvár aj pod oči, nekupujem očné krémy, to je marketing ťah

renata1405
29. jan 2021

@jarkaajuri Tak ja mam 40 a vrasky nemam

miriam_s
29. jan 2021

@jarkaajuri pozri si tieto dve príspevky, kľudne nastuduj aj celý profil Katky, má tam veľa rád pre starostlivosť o pleť 🙂 v prvom nás vypísané účinné látky podla typu pleti a v druhom je speci o retinoidoch ktoré sú najúčinnejšie proti vráskam, ale.na unavenú pleť a kruhy pod.ocami mne veľmi zabral vitamín C ako sérum... Ja mám z DMky od catrice...
https://www.instagram.com/p/CIG8KkcnEzM/?igshid...
https://www.instagram.com/p/CKJ1lvlrTZc/?igshid...

0silvia0
29. jan 2021

@renata1405 to bolo obrazne napisane, ze ako 40 rocna, ja mam 47 a tiez vrasky okolo oci nemam. Vrasky okolo oci nema kazdy. Je to asi genetika.

jenny224
29. jan 2021

Veľmi dobre ošetruje a hydratuje pokožku okolo očí opunciový olej (nanášať na vlhkú pleť)

lapersefona
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lapersefona
29. jan 2021

@marcellka32 a s akym serim mate dobry skusrnost? Akuly typ pleti mate?

jarkaajuri
autor
29. jan 2021

@0silvia0 dakujem.. Samozrejme ze to bolo obrazne.. 👍

jarkaajuri
autor
29. jan 2021

@miriam_s dakujem 😉

mareri
29. jan 2021

na vrásky okolo oči použivam opunciovy olej. Zároven ho používam aj ako očny krem (denny a nočny). Zatial mi vyhovuje

kika831
29. jan 2021

@jarkaajuri treba popozerat sera s retinoidom. Za mna napr. Juvena je skvela.

marcellka32
29. jan 2021

@lapersefona ordinary

jarkaajuri
autor
29. jan 2021

@marcellka32 tiez ma zaujima ale sérum 😊

stanulienkat
29. jan 2021

@marcellka32 ocne kremy nie su marketingovy tah. Maju jemnejsie zlozenie. Ja ked si dam obyc krem pod oci, tak ma stipu. Okrem toho, nemam vrasky na moj vek,ani kruhy.

marcellka32
29. jan 2021

@stanulienkat tvoj názor..ja mám iný, máš citlivu pleť, ja mám z ordinary sérum a to dávam aj po oči a nestipe

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
guliver19
29. jan 2021

@renata1405 a teraz co??? Ako si prispela touto stupidnou vetou do diskusie?? 😁

renata1405
30. jan 2021

@guliver19 myslim si ze tvoja veta je ovela stupidnejsia ako moja... ta je aspon k teme.... Jaj aha madarka zo Sturova chapem ze nerozumies 🙂 a temu som nezalozila ja ale je tam iny autor ak nevidis takze odpovedaj autorovi a nie mne lebo ci sa tebe paci moja odpoved alebo nie mam ja hlboko u PI.. Ak nerozumues daj si prelozit.

sickynickyobsadene
30. jan 2021

@renata1405 vieš čo aj mňa to napadlo...to si snáď ani písať nemusela že máš 40 a žiadne vrásky.Ako na to pomohlo?? Ako? Hm

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guliver19
30. jan 2021

@renata1405 a ty si ako odpovedala autorovi povedz😁aha a vidim slovenka z banskej bystrice to vsetko vysvetluje!! Musis prispievat do diskusii ked ma tvoja odpoved nejaku vypovednu hodnotu, teraz nemala a nebola som jedina kto si to vsimol. Skus sa poucit do buducna😁

renata1405
30. jan 2021

@guliver19 Ze to 2 kacure nepochopili neni moja starost. Porucam sa.

renata1405
30. jan 2021

@sickynickyobsadene Vam tu nepomoze uz nic ani nikto.

gazah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danina09
30. jan 2021

mozno by bolo dobre aby si nieco aj uzivala, hyalurmed alebo nieco take, to dost pomaha 😉

guliver19
30. jan 2021

@renata1405 uz bolo na case!! 😆

123369
5. feb 2021

@jarkaajuri ahoj,ja som tiež na materskej a na kruhy pod očami používam sérum od The Ordinary caffeine solution 5 % egcg, môžeš na vrásky tiež s The Ordinary sérum argireline solution 10% cofejnove daj ráno ,argireline na noc + ráno a večer krém na oči, vyber napr s Notino sú aj cenovo dostupné, výsledok samozrejme neuvidis do týždňa ale určite príde a ešte by som s The Ordinary objednala na celú tvár kyselinu hyalurónovú majú s B3 koľko krát sú vrásky s dehydrovanej pleti, tú dávaj aj ráno aj večer a na to krém ktorý používaš. Na značku The Ordinary nedám dopustiť, mám asi 12 ser 😀 a cenovo dostupná . Kúpiš na stránke Natureal.sk

jarkaajuri
autor
6. feb 2021

@123369 ano uz som postrehla ze ju chvalia.. Urcite objednam.. Dakujem krasne.. 😊

casoso
Odpoveď bola odstránená
Zobraz