Žlté nechty od laku

nikaalili58
4. jún 2020

ahojte lakovala som si nechty žltym lakom a zabudla som si nejako dat podkladovy lak a po odlakovani nechtov mam zlte nechty neviete co s tym ?

gladys_07
4. jún 2020

no uz velmi nic. Len nechat vyrast

baboobchod
4. jún 2020

Presne toto sa stalo aj mne so žltým lakom. Bolo to hrozné, kým mi nechty nevyrástli, čo trvalo mesiace, som musela nosiť stále nalakované. Odvtedy nikdy nevynechám podkladový lak. Neurobíš s tým bohužiaľ nič, žiadny citrón, ani smirgľovanie kadejakými leštičkami nepomohlo...

dzt
Moderátor
4. jún 2020

Skús ich s jemným pilnikom trosku obrusit z vrchu

baboobchod
4. jún 2020

@dzt nepomôže, to je maximálne zažraté 🤷🏼‍♀️

dzt
Moderátor
4. jún 2020

@baboobchod no tak treba stále používať podkladový lak 🤷🏽‍♀️ Alebo teraz nech skúsi dať červený a možno sa to zmieša a bude dobre 😂

nikaalili58
autor
4. jún 2020

@dzt niekde som citala , ze ked zmiesate peroxid vodika 3% s vodou tak ze to pomaha...

joja101
4. jún 2020

To by som neskusala, aby ti to nedonicinilo nechty. Nalakuj si ich inou farbou a uz zostava len cakat kym ti vyrastu

dzt
Moderátor
4. jún 2020

@nikaalili58 vieš co skús radšej mačať v nejakom oleji(olivovy, kokosový...) ale peroxid by som neskusala

suet1994
4. jún 2020

ahoj ja som také nechty mávala po červenom laku, zvykla som si spraviť takú kašičku zo sódy bikarbóny a citrónovej šťavy dala na nechty a obalila alobalom na asi 10-15 minút..nepomohlo to úplne ale bolo poznať že sú menej žlté 😊

smejko25
4. jún 2020

@nikaalili58 stale lepsie ako ja 😁mne ostali modre