Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zmiešala som hnedú a čiernu farbu a vlasy chytili nádych do modra

11. apr 2021

Baby, idem na pohovor. Mam hnedé vlasy, ale už mam nejaké šediny, tak som si kúpila farbu na vlasy. Vlastne dve, cokoladovohnedu a čiernu. Zamiešala som ich.
Vlasy mam čierne. Ale muž mi hovorí, že nie čierne, ale až modré. Bože, nemôžem ísť tak na pohovor. Teraz čo? Ako sa to stalo? To preto lebo som zamiešala dve farby?
Modra hlava . Zajtra budem vyzerať ako 15 ročná pubertacka
Toľko môj výlev

surama
11. apr 2021

Ahoj, pls pridaj fotku. Mozno to nie je tak zle. Nezda sa mi, aby zmiesanim cokoladovej a ciernej vznikla modra.

ab727
11. apr 2021

Čierna s nádychom modrej?Podľa mňa to nemusí byť až také zlé

erickatt
11. apr 2021

Nik si to nevsimne...bezne farbim.aj zeny 40 + na cierno modro. Nik iba ty, vies ze to tak nenosis. Ver mi, to co mas v hlave je dolezite....

autor
11. apr 2021

@surama
@ab727 ja to tak nevidím, ale muž tvrdí, že to mam až modré

ab727
11. apr 2021

Viem,že niektoré čierne majú taký nádych...ono lepšie to bude asi vidno na dennom svetle

surama
11. apr 2021

Nestresuj sa zbytocne kvoli tomu...ja mam kolegynu, ktora ma dlhe vlasy a polovicu hlavy ma tmavohnedu a polovicu zelenomodru :D Ako ti pisala erickatt, dolezite je, co mas v hlave 🙂

autor
11. apr 2021

@surama och na toto sa ja necítim, som skôr taký konzervatívny typ

cocolino234
11. apr 2021

a zajtra uz ides ? :D

autor
11. apr 2021

@cocolino234 áno. Chcela som byt za peknú, takto budem za pubertacku 😁😁☹️☹️😂😂😩😩😩

zuzubb007
11. apr 2021

@surama no ja by som sa nedržala čo majú druhí, neznášam porovnávanie typu, dnes si už všetko možné ženy oblečú na seba tak môžeš aj ty, každý má byť jedinečný, a áno ja by som sa tiež blbo cítila v takej farbe, bola to chyba zmiešať dve farby, mňa by to teda v živote nenapadlo

autor
11. apr 2021

@zuzubb007 zamiešala som, lebo som nechcela čisto ciernu, tá cokoladovohneda sa mi až tak nepozdávala, ale že to bude nakoniec modra, to som nečakala

janai1
11. apr 2021

Nemáš fotku? 😀 Ja by som aj takú farbu ocenila 😂 tie čierne s nádychom modrej co sa predávajú mi ešte tak nikdy pekne nechytili aby v tom bolo vidno aj modrú 🤣 tak možno si dačo objavila nové 😀

autor
11. apr 2021

@janai1 nie, nechcem sa tu fotiť

surama
11. apr 2021

@zuzubb007 No tak prr prr, neviem preco tak utocne. Ja som to smerovala k tomu, ze farba vlasov nie je dovod na to, aby clovek nepresiel pohovorom, nie, ze si ma dat zeleno-modre vlasy. Je potrebne citat s porozumenim 😉 A co podla teba navrhujes? Ponizit ju, zjazdit, skritizovat alebo co ako? Potvrdit jej, ze to urcite vyzera zle a nema ist na pohovor? :D Ma drbne :D Ved to sa stava, ze taketo experimenty niekedy nevyjdu...stalo sa, lenze zajtra ma pohovor, tak asi potrebuje skor povzbudit, aby bola v poho na pohovore a dopadlo jej to uspesne. Nechapem vas negativistky...

janai1
11. apr 2021

No však stačilo vlasy odfotit 🤣 ale ok

anabel2341
11. apr 2021

Ahoj ja som prechádzala so svetlo hnedej na čiernu farbu a na svetle je veľmi čierna až tuho silná modrá je to len nádych modrej pokým sa pozrieš do zrkadla a Vydiš zrkadle čierne vlasy tak je to fajn :D

natalienka12
11. apr 2021

nebudes za pubertiacku skor budes vyzeras tak 10 rokov plus...cierna farba pridava vek. Nevadi po pohovore stiahnes melirom.

autor
11. apr 2021

@natalienka12 tak toto je ďalšia vec, že fakt vyzerám vďaka tej farbe staršie. Zlá voľba, som poucena. Moja prirodzená farba je taka normálna hnedá. Asi by mi tá cokoladovohneda úplne stačila
Budem musieť počkať kým mi tato modro čierna farba nevyrastie alebo ju aspoň šampón nevymyje

lea202
11. apr 2021

Tak môže byť, že to je práve tým zmiešaním. Ale tak isto to nemáš modré ako modré len možno taký odlesk. Nekúpila si si nechtiac inak takú čiernu s modrým odleskom? Lebo aj také sú. Ale podľa mňa si to nikto nevšimne, daj vlasy do nejakého drdola alebo čo. A neviem či už v dnešnej dobe kedy majú ľudia bežne tetovania a podobne, by ťa nezobrali na miesto len kvôli vlasom

natalienka12
11. apr 2021

Ak si dala trvacu farbu tak sa nevymyje nikdy. A vyrastie tak za rok mozno aj za 5 rokov, zalezi ako dlhe mas vlasy. To chces dovtedy cakat?

autor
11. apr 2021

@natalienka12 tak mam vlasy po plecia. Uvidíme čo s tým spraví leto. Možno skúsim kúpiť tu cokoladovohnedu či to neprefarbim

autor
11. apr 2021

@lea202 dúfam že ich bude zaujímať môj cv a skúsenosti. A budú sa riadiť heslom imidž je nanič 😁😁

natalienka12
11. apr 2021

Ak si dala permanent color uz neprerazis nicim, pozri, ved o tyzden maju otvorit kadernictva...dobra kadernicka stiahne melirom a da ti hnedu.

janulik270
11. apr 2021

Sestra je kadernicka a co viem farby sa mozu miesat ale cierna farba chyta do modra.Mohla si kupit ibs tmavo hnedu ja som uz ju mala a mne chytala do cierna
Uplne ciernu si nemala kupovat lebo zle chyta
Najviac na dennom svetle vydno nadych do modra

autor
11. apr 2021

@janulik270 svätá pravda, som dokonalý príklad. Mam krásnu modrú hlavu, bože

mijunik
12. apr 2021

A nie je lepšie a pôsobivejšie pomenovanie "havranie vlasy"? Myslím, že krkavcovité majú perie s nádherným odleskom do modra. Tak sa tvár, že to tak má byť a na pohovore zlom väz. ☘

janulik270
12. apr 2021

Ak ste kupovali ciernu zbytocne ste miesali hnedu.
Cierna prebije vsetky farby.Cierna farba musi byt dost kvalitna znacka aby chytila do cierna tie z obchodu stale chytaju s nadychom.do modra.Cierna sa dost aj z hlavy stahuje co uz.Hlavne ze pohovor dopadne dobre ;)

autor
13. apr 2021

@mijunik
@janulik270
@natalienka12
@lea202
@anabel2341
@janai1
@surama
@janai1
@zuzubb007
@cocolino234
@surama
@ab727
@erickatt
@ab727 Modra hlava mi priniesla šťastie, dnes mi volali, že od budúceho týždňa môžem nastúpiť 😊😊

erickatt
13. apr 2021

Jupiiiiiii

janulik270
13. apr 2021

Blahozelam ;)