Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zväčšenie pier kyselinou hyalurónovou + permanentný make up pier

18. aug 2020

Ahoj baby tie ktoré máte skúsenosti(alebo ženy z vášho okolia)...mám otázku ohľadom zväčšenia pier najprv pmu?alebo kyselina hyalurónová?čo si dať ako prve ďakujem....

kika831
18. aug 2020

Neviem v akom poradi toto riesit, ale mna sa napriklad kozmeticka pytala ci nemam kys. hyaluronovu pichnutu. Takze asi skor permanent, nechat dobre vyhojit a az potom kys. hyaluronovu. Ale asi by bolo na mieste to prekonzultovat.

lucinka1988
18. aug 2020

Najprv som mala PM, potom výplň kyselinou, s výsledkom som max spokojná, mám to robené už opakovane a neviem si to už bez toho predstaviť, najmä fotky pred a po je 1000 a jedno.

dollyzv
18. aug 2020

@lucinka1988 nemáš foto prosím? Kľudne aj do ip 🙂 a koľko a ako často ťa to vyjde?

autor
18. aug 2020

Ďakujem baby ....🤗🤗🤗🤗

retatka
18. aug 2020

@lucinka1988 aj ja prosím fotku do ip ,moc dskujem

lucinka1988
18. aug 2020

@dollyzv ten PM mi vydrží dosť, už to mám 2 roky a stále je to fajn, platila som za celé pery aj s výplňou 300€. No a výplň kyselinou si dávam raz za rok len 1ml, to stojí 220€, ale po roku už dosť vidno, že to treba obnoviť..

dollyzv
18. aug 2020

@lucinka1988 a máš aj tie foto pred a po? 🙂

vietsandra
17. okt 2020

Mne zas povedala moja kozmeticka, ze super ze mam pichnute pery, kedze sa jej lepšie pracuje keď sú také pružnejšie a nemá to žiaden vplyv na pmu. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli