Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

horalka777
24. aug 2008

Bolo fajn 😵
Uvidím, z koho si časom vezme príklad to naše bábo, pre istotu čakám malého čertíka (čerticu) a radšej budem príjemne prekvapená, ak to nebude až také zlé 😀

Martanko, som zvedavá, kto z nás dvoch nakoniec bude rodiť skôr 😉

Moni, pošli mi prosím cez IP ten zoznam veci do pôrodky, dík moc!

ededik
24. aug 2008

Ahojte kočky,
ja bábätko nemám, zatiaľ ho len začiatkom decembra čakám...Môžem sa k Vám aj tak pridať ??? 😉

martanko
autor
24. aug 2008

no horalka, to som aj ja zvedava , len hlavne aby sme porodili v pohode a aby sme boli vsetci v poriadku 😀

ededik jasne ze mozes 😉

matar
24. aug 2008

horalka, neboj, malý bude anjelik 😉 aj mne to hovorili- hahaha 😀

ededik, jasné že hej 🙂 a ty si bánovčanka? ku ktorému lekárovi chodíš?

moni1412
25. aug 2008

martanko, horalka mate IP 🙂 nebola som tu skoro cely vikend, vcera vobec, tak az dnes posielam. 😉

moni1412
25. aug 2008

ededik ahoj. vitaj medzi nami.... ja som sa sem votrela este ked som tiez nemala babo...... 😀

martanko
autor
25. aug 2008

moni velka vdaka za zoznam do porodky, pomaly zacnem balit 😀 aky ste mali vikend?

moni1412
25. aug 2008

ivka taky upratovaci 😀 vcera boli na navsteve mamina a starka pozriet drobca..... inak ani nic, pcasie nebolo nic moc... a vy?
no, ja som v tvojom tt uz rodila 😅 😀

martanko
autor
25. aug 2008

my sme boli v sobotu aj nedelu u babky, tak sa Adamko vyblaznil, dedko dal deckam vonku do ohradky zajace, tak ich najprv v sobotu kocikovali a v nedelu im pouvazovali okolo krku spagatiky a vodili ich po travniku ako psikov 😎 dufam, ze to tie zajace vsetky prezili 😀 a dnes sme dokupovali do skolky ruksacik a papucky, tak ma Adko uz vsetko nachystane. veru aj ja sa posledne dni citim uplne na rozpadnutie, ale este by mala mohla pockat tyzden-dva, kym sa zaskolime v skolke a vymenime nove okna 😀

matar
25. aug 2008

martanko, teraz ideš meniť oknááááá???? ty si ako ja ,aj ja som pred rozpadnutím malovala detsku izbu 😀 len dávaj pozor na seba aj na Adrinaku, nech to ešte tie 2 tt vydržíte 🙂

martanko
autor
25. aug 2008

matka jasne, vsak aj tatino bude doma, tak mi pomoze s upratovanim 😀 , aj pred Adamkovim narodenim sme prerabali byt, tak aby som nevysla z cviku, ale hlavne sme sa neskoro rozhodli, tak nam to vyslo takto natesno 🙄 inak dnes sme tusim stretli v meste Nikolku asi s babkou, je to uzasne dievcatko 😉

moni ako ste sa dnes mali vy?

a co sa stalo s motilikom? uz som ju tu davno nevidela 😕

moni1412
26. aug 2008

martanko no pekne 🙂 pred kazdym babom nieco prerabate? 😉
my vcera sme behli len na postu a vonku sme boli az s ockom. neviem co sa stalo, ale uz par dni mi to pripada ako keby sme boli mladomanzelia 😀 tak si uzivame jeden druheho. a kde inde ked nie vonku na prechadzke ?! 😵
motiilik nesla uz na tu dovolenku? asi hej, nejakt takto mali ist.... a predtym,myslim, ze mali cosi s netom.

moni1412
26. aug 2008

a horalka? kasle na nas? 😒 🙂

horalka777
26. aug 2008

Horalke konecne opravila firma net, tak zatial ledva citat stiha...
Velka vdaka za IP Moni!! Zdravim z BA, vcera som bola zaniest papier do roboty a uz ma tam nik tak skoro neuvidi 😀

No, ja som stastna, ze sme okna vymenili este pred tehu 😝 Teraz si uzivam polohu lezmo 🙂

Ededik, bez babatka nas sem vhuplo viac 😉 Vitaj a zarad sa 😀
Moni, mne pripada, ze sme cerstvi novomanzelia uz vyse roka nonstop 😵 A tak to ma byt...
Matar, sa Ti chcelo ku koncu malovat steny? Obdivujem vas baby, ja som asi lenivejsia 😅

martanko
autor
27. aug 2008

no moni, to je nadherne, 🙂 a najkrajsie na tom je, ze aj nase babatka tu lasku velmi vnimaju 😉

ededik a kde byvas?

horalka aj ja by som si velmi rada polenosila vo vodorovnej polohe , ale nas Adam sa prave vtedy, ked si lahnem potrebuje vycikat, vykakat, nutne potrebuje nieco podat alebo chce aby som sa s nim zahrala, zaujimave ale je, ze nas tatino sa s nim kludne moze hrat poleziacky 😀 hold, chlapi su chlapi, vzdy drzia spolu 🙄

ededik
27. aug 2008

Ahojte kočky.....
Chodím k Paulovi...tz. stále ešte neviem, čo čakám.... 😀 Ale dúfam, že mi to už najbližšie prezradí....
Bývam v Uhrovci, ale pokiaľ už bude bábätinko sedieť, chystám sa chodievať do BN.

moni1412
27. aug 2008

horalka ved mne to tak pripadalo tiez pokial sa maly nenarodil. to nas dost zmenilo. ale uz je to zasa ako predtym a som strasne stastna z toho 😵 😵

martanko to mas pravdu, babätka vnimaju vsetko, uz som si to davnejsie vsimla. 🙂 kupila som si teraz knihu Ako milovat svoje dieta a tam je pisane o tom, aj aky dolezity je ocny kontakt, ale na vyjadrovanie lasky, nie na negativne veci. a zistila som ze to podvedome robim spravne 🙂 snad sa mi podari byt dobrou maminou....

martanko
autor
27. aug 2008

moni urcite si pre Deniska tou najlepsou maminou na svete 🙂 ked pride babatko vzdy to na nejaky cas zamava celou rodinou, pretoze vsetko ide bokom a malusik je prvorady, ci sa nam to prave hodi alebo nie, a hlavne zo zaciatku je to neskutocne unavne, ze nemas ani sekundu pre seba a musis fungovat 30 hodin denne 😝

horalka777
27. aug 2008

...tiez to ocakavam. Snad to prezijeme bez ujmy 😔

Moni, uz dobrou maminou si 😉
- mam jednu prosbu - o akej odsavacke ste sa to rozpravali ze je dobra? Ja by som si ju kupila, lebo ocakavam tvrdy boj o uspesne kojenie 🙄 Staci mi napisat presny typ, pamatam si len, ze je aventacka. Dakujeeeem! 🙂
A ktora je to ta blba odsavacka? Aby som sa jej zdaleka vyhla... 🤐

horalka777
27. aug 2008

ededik, Ty si rodena Uhrovcanka? 🙂

martanko
autor
27. aug 2008

horalka urcite si nekupuj taku tu piestovu, co tahas spodnu cast nadobky, aby si vytvorila vakuum, to je muciaci nastroj, mne ju pozicala kamoska, porodila dva mesiace predo mnou a nemala mliecko, tak som nemusela kupovat, ale pouzila som ju len raz asi na tri minuty a uz aj isla z domu 😀 ja som mala prsia ako štátna dojka a malemu mliecko tieklo pomaly same do pusy, takze som odsavacku ani nepotrebovala

matka kedy si dala Nikolke prepichnut uska? uz v porodnici alebo neskor?

moni1412
28. aug 2008

baby dik, ale myslim byt dobrou maminou stale...... to bude boj, o par rokov urcite. 🙂 ale ved sme zvladli aj tazsie veci 😀

horalka odsavacka je to tato : http://www.magister.sk/-p-3888.html . ozaj, vcera som bola vonku s jednou byvalou spoluziackou a prisli sme na to ze ta obidve pozname. vraj jej mamina chodila do skoly s tvojou segrou a bli najlepsie kamosky...... 🙂 ak sa nemylim 😉

ededik
28. aug 2008

Nieeeee, ja som sa tu vydala... 😀

moni1412
28. aug 2008

ededik a odkedy si v BN okrese? 🙂 ked si nas az teraz nasla na konikovi.... vidim ze si prihlasena uz od 2007 😀

matar
28. aug 2008

ededik, dobre vedieť že si z uhrovca,my tam chceme ísť bývať 😉 ale stále sme nenašli vhodný dom, jeden sme už skoro kupili (hned pri cintoríne) ale bol celý navlhnutý, tak sme ho nechali tak. tak ked niečo budeš vedieť, mysli na mna 😉
marťanko, dnes som na teba myslela, porodila mi kamoška čo mala termín koncom septembra, ráno jej z ničoho nič odtiekla voda a malý je na svete. našťstie je to valibuk a su obaja v poriadku, tak sa teším (bože, že kamoška, ved tvoja rodina- Janka !!!)

martanko
autor
28. aug 2008

teeda Mati, to som rada, ze su obaja v poriadku, vsetci im zelame vela zdravicka a stasticka, nech sa drzia, ja Janku sice nepoznam, ale aj tak jej prajem za celu rodinu vsetko dobre

ozaj Mati, co tie nausnicky? kedy si davala NIkolke prepichnut uska?

matar
28. aug 2008

jaj, asi ked mala 2 tt, tak mi to urobila sestrička u detskej lekárky.

a nie su mikušovci rodina tvojho muža??? on janku isto pozná, ved ja ho poznám od nich

martanko
autor
28. aug 2008

no su, jasne, len ja ich nepoznam osobne, tak som to myslela 😉 aj jej trosku zavidim, ze uz ma po porode, mna akurat zacina chytat strach, posledne dva dni mi dost tvrdne brusko 🙄 ale snad vsetko dobre dopadne 🙂 ozaj ake meno dali chlapcekovi?

horalka777
28. aug 2008

Vdaka za tú odsávačku, dúfam, že na ňu voľakde naškrabem 😅
Ešte skúsim, či ju voľakto nepredáva v bazáre, stačila by mi použitá...

Moni, pošli meno mamy tej známej cez IP 🙂 Svet je malý a BN ešte menšie 😀

Marťanko, ešte netvrdni, šak na mňa dočkaj 😅

martanko
autor
28. aug 2008

😀 nuz ja by som rada, horalka, snad drobcek este aspon tyzden dva pocka 😀 a mozno aj dlhsie. ja som si tiez kupila odsavacku cez bazar, predpokaldam ze ju vobec nebudem potrebovat, tak ako pri Adamkovi.