Skúsenosti s optickým internetom

duratlicka
16. jún 2020

Ahojte, končí mi viazanosť internetu a potrebovala by som poradiť. Momentálne máme aDSL od Orangu za 6,99€ len 2Mbit download a 0,5Mbit upload.Internet nám nikdy nevypadáva,ale už je pre nás pomalý.Máte niekto skúsenosť s optickým od cns? Alebo aký internet v meste by ste odporučili?

papinko1948
17. jan 2021

STreba skúsiť mobilný internet od SWAMu - neobmedzený 4G za 10.-€ mesačne. - treba si u nich zakúpiť malý modem USB pripojenie / veľkosť 25x60x10 mm - už neviem, čo stál, ale okolo 30€ - jednorázová inbestícia./ Môže sa používať aj mimo domu - záhrada, po cestách ...

milanm_
17. jan 2021

Určite si nedávaj mobilný internet ak máš možnosť pevného pripojenia, nikdy!
Informuj sa v Orange aké rýchlosti ti vedia ponúknuť a za koľko. (ak nie si priďaleko od ústredne tak cez aDSL/vDSL vieš mať rýchlosť v desiatkach Mbit/s).
Operátora CNS poznám z BA-Rača Vajnory, je to menší provider, treba skúsiť.
Prípadne si zistiť kto vie ešte v tvojej lokalite ponúknuť FTTh.

papinko1948
19. jan 2021

asi si ma nepochopila.Mobilný internet od SWAMu mám už 10 rokov.Je to 4G a neobmedzený !!! za 10.-€ príjem pomocou modemu do notebooku..Operátor ORANGE aj Telekom sú nenažraní zlodeji...

milanm_
19. jan 2021

Klamat treba vediet.
na Slovensku ako prvý spustil komerčnú prevádzku LTE siete Telekom v novembri 2013.
Co tam mas este?

duratlicka
autor
20. jan 2021

Nakoniec to vyriešil vysokorýchlostný internet cez bytové družstvo. Sme spokojní.