Alergológ - imunológ v Banskobystrickom kraji

victoryma
6. apr 2022

Ahojte žienky

Chcem sa spýtať či neviete o nejakom dobrom alergologovi imunológovi pre dospelých v banskobystrickom kraji??

kde sa dá prípadne objednať aj za poplatok na hodinu alebo taky, kde sa nečaká v čakárni celé hodiny a je dobrý.

oliviabb
6. apr 2022

@victoryma v BB časť Radvaň, Mudr. Kropáčeková. Či je až tak dobrá, posúdiť neviem.

victoryma
autor
6. apr 2022

@oliviabb a nechava cely den v cakarni ludi ci sa da objednat aj na hodinu k nej?

oliviabb
6. apr 2022

@victoryma dá sa objednať, dokonca som si mohla vybrať čas. To bolo vlani v začiatkoch, keď si otvorila vlastnú ambulanciu. Predtým bola v ambulancii s mamou. Vtedy som vlastne prešla k nej, lebo ambulanciu mám pod nosom. Má príjemnú sestričku. Je to v budove Mediklin.

victoryma
autor
6. apr 2022

@oliviabb super dakujem krasne

barbitos
28. apr 2022

@victoryma Určite neodporúčam ambulanciu MUDr. Medzihorskej na Podháji v Radvani. Doktorka je zlatá, chodila som k nej ešte ako dieťa ale jej sestrička!!!!! Naposledy som tam bola keď som mala 38 rokov, sestrička sa ku mne správala ako k nejakej sopliačke 16 ročnej a nechala ma čakať 2 hodiny len na predpis liekov lebo som prišla 5 minút pred koncom ako sa lieky predpisujú!!!! Nikdy viac. Aj preto ma zaujala táto téma lebi hľadám novú alergologičku. Môžeš potom prosí ťa napísať ako si pochodila tam kde pôjdeš? Ďakujem

victoryma
autor
28. apr 2022

@barbitos ahojky, dobre vediet.... Este som sa neobjednavala... lebo beham teraz s mechurom po doktoroch. ale do mesiaca max dvoch tam urcite chcem ist....

tiez potrebujem niekoho kto ma nenecha cakat v cakarni hodinu dve. Dnes clovek musi pracovat a nie sa nervovat cele dni v cakarni. a hlavne ochotneho lekara, ktory aj nieco riesi a nie len tak odflakne

oliviabb
29. apr 2022

@barbitos tak ja som bola dnes u doktorky mnou spomenutej. Zobrala ma nacas, je prijemna, zda sa mi aj dosledna, pyta sa. Rozoberali sme moj problem. Mam prist este na krv, lebo akurat dnes jej vypadla sestricka. Tym, ze ona je v aplikacii moji lekari, po vlanajsej kontrole mi prislo od nej pozvanie a na terajsiu kontrolu som sa uz neobjednavala cez sestricku, ale cez tuto aplikaciu, kde si sama mozem vybrat datum a cas. Proste ide s dobou. Cez to sa komunikuje, aj ked treba len predpisat lieky a pod. Sestricka je tiez prijemna.