Dobré kaderníctvo v Banskej Bystrici

baja_24
18. aug 2020

Ahojte, vedeli by ste mi niekto poradit dobre kadernictvo v BB? Konkretne by som mala zaujem najmä o ombre a nakolko som uz zazila par neprijemnych skusenosti s kadernickami, chcela by som najprv zistit nazory ludi a az potom ist 🙂
Dakujem za kazdu radu 🙂

mirka438
18. aug 2020

Salon Creativity 👌👌👌👌👌

baja_24
autor
18. aug 2020

@mirka438 Presne som to pozerala na internete, najmä kvoli prijatelnym cenam 🙂 a mas priamo skusenosti s nimi? a prosim ta robi tam viac kaderniciek/kadernikov?

mirka438
18. aug 2020

@baja_24 osobnu skusenost nemam ale majitelka je moja spoluziacka zo strednej, sledujem ju aj jej pracu a som uzasnuta z kazdej hlavy, ktoru urobi. Naozaj zlate rucicky, urcite neolutujes ☺ viem, ze niekoho hladala tak davnejsie ale ci aj nasla to uz neviem.

baja_24
autor
18. aug 2020

@mirka438 Tak dakujem za radu 🙂

dzejsik
18. aug 2020

@baja_24 Studio R na Hornej ulici mozem len odporucit 🙂

baja_24
autor
19. aug 2020

@dzejsik Akurat kukam ich premeny a veru vyzera to dost dobre 🙂 aj si tam uz bola? nevedela by si mi povedat ako sa tam pohybuju ceny?

dzejsik
19. aug 2020

@baja_24 za farbenie netusim, ale kludne si rano zavolaj a oni ti zhruba povedia

baja_24
autor
19. aug 2020

@dzejsik jasne zavolam 🙂 a este som kukala ze tam su 2 rozne kadernicky, vedela by si mi aj odporucit konkretnu?

dzejsik
20. aug 2020

@baja_24 je tam mama s dcerou, dcera je teraz len stvrtky lebo ma male babo 🙂 ale obe su dobre

anja27
21. aug 2020

@dzejsik tak studio R za mna urcite nie. Maju sice pekne fotky ale pracu otras a predrazenu. Mne znicili vlasy a nie som sama co mam negativnu skusenost. Ja neodporucam

baja_24
autor
21. aug 2020

@anja27 fuha tak to asi stojí za zváženie..A môžem sa opýtať čo ti robili? Či farbili strihali a pod...prípadne vedela by si mi odporučiť niečo iné? 🙂

anja27
21. aug 2020

@baja_24 isla som na podstrihnutie koncov max 10cm a ta pani mi odstrihla viac ako 20cm. Ked som si vsimla co to vzadu stvara uz bolo neskoro. O hroznom strihu ani nehovorim. Tiez som sa pre nich rozhodla na zaklade fotiek na fb este kym ma ostrihali pytala som sa na ombre a povedali mi ze mam ratat aspon 150eur lebo oni to robia tak a tak. Nikdy viac. Urcite skor creativity a mne sa osvedcil aj salon vision ale tam teraz neviem ci prijimaju

baja_24
autor
21. aug 2020

@anja27 Fuuha, tak to ma teda presvedcilo :D dakujem velmi pekne za rady 🙂

sssima
7. sep 2020

@baja_24 ahoj neviem či si si už našla kaderníctvo , ale ja som bola teraz. Tak dokonale vlasy som ešte nemala . Je to kaderníctvo pod priorom na robotníckej , strihala má Jarka . Dosť veľa som síce platila , ale práca je nádherná. Prikladám foto.

sssima
7. sep 2020
baja_24
autor
7. sep 2020

@sssima Fuuha tak teda vyzera to fakt dobre 🙂 a mozem sa opytat kolko si platila?

sssima
8. sep 2020

@baja_24 ahojky do súkromnej ti napíšem 🙂

sofia0106
18. okt 2020

@sssima zdravím prosím napíšete aj mne koľko ste platila u Jarky za vlasy ? Tiež uvažujem nad tým kaderníctvom .Ďakujem

emily1987
24. jún 2021

@sssima Ahoj, nevieš prosím presný názov kaderníctva, našla som na robotníckej dve. 🙂

patkapatka
28. jún 2023

@sssima
@sssima Dobrý deň, našla som odporučenie na salón. Viete mi poslať čislo na tú Jarku?

leaaaa111
28. dec 2023

@sssima, veľmi pekne vlásky...aj po niekolkom umytí zostala farba taká pekná? Nevymyla sa?

leaaaa111
28. dec 2023

@sssima veľmi pekne vlásky...aj po niekolkom umytí zostala farba taká pekná? Nevymyla sa?...prosím ťa vieš mi poradiť, vlásky sa nesmú po takomto farbení? Pretože moje sú jemné a chcela by som tiež ombré.