Gynekológ v Banskej Bystrici

janka0215
24. feb 2022

Ahojte, chcem zmeniť gynekológa, aktuálne chodím k Trškovi, ale vôbec nie som spokojná - hlavne komunikácia so sestričkou je otrasná. Viete mi odporučiť dobrého gynekológa/gynekológičku, s kým ste spokojné? 🙂

lajka77
24. feb 2022

Ja chodim ku Kamoďovej do Novamedu..je super ale sestrička tak isto nic moc co sa tyka komunikacie

janka0215
autor
24. feb 2022

@lajka77 tam sa neviem dovolať na číslo, ktoré je na stránke :(

naobedbuduspagety
24. feb 2022

Ja som chcela prestúpiť k trškovi ale tiež ma odradilo to, že sa sestrička správa ako ropucha aj keď doktor je skvelý a milý. Ja chodím ku Kamenskej do Ľupče, tam som zatiaľ celkom spokojná.

scacchi
24. feb 2022

@janka0215 ja som velmi spokojna s mudr.vodeckych a sestricky tuez super

julka29
24. feb 2022

@janka0215 ja roky chodím ku Kamoďovej do Novamedu a som veľmi spokojná aj keď sestrička ako sa vyspí. Pred tým som chodila k Vodeckému ale odišla som od neho.

simca06022011
24. feb 2022

no ja by som kvoli sestre nemenila lekara ak si spokojna, jednak je v BB problem s lekarmi, nie kazdy pacientov berie... a druha vec, nikdy nevies akeho odbornika najdes. Trska je vraj odbornik na svojom mieste.
Ja som teraz presla k Schwarzovi, v poliklinike na HOrnej a sestricku ma super, ale u lekara som este nebola, tak neviem 🙂
Novamed ma tiez fajn gynekologov, ale ja osobne uprednostnujem lekara kde sa nemusim mesiac vopred objednavat :D a tam to sem tam take bolo.

lajka77
24. feb 2022

@janka0215 lebo sesticka nedviha telefon..bola som toho svedkom v pondelok zvonil telfon a on povedala ze ona telefon dvihat nejde..ja som tam od decembra keby som vedela aka je sestricka ani tam nejdem..vedla je este jedna ambulacia doktor tusim Macejka sa vola a sestricka super

lajka77
24. feb 2022

@julka29 a plus neberie ani na čas prides o 9 dnu sa dostanes na obed stalo sa mi to zakazdym ked som tam bola..v pondelok som bola na osmu objednana plus dalsie dve zeny rovnako na osmu

adamar
24. feb 2022

Trska ma velmi milu a prijemnu sestricku Janku, ak sa stalo, ze bola nahodou neprijemna, bola to len reakcia na neprijemnu pacientku😉 Chodim tam roky a viac mojich kamaratok a ziadna s nou problem nema. Arogancia s akou sa vedia pacientky spravat k sestrickam ma neraz prekvapuje.

naobedbuduspagety
24. feb 2022

@adamar tak ja mám s pani sestričkou len dve skúsenosti keďže nie som pacientka pána doktora. Prvá bola keď som tam prišla v začiatku tehotenstva, pretože pán doktor zastupoval moju lekárku. Po tom ako som sa snažila od rána dovolať a nedarilo sa, zašla som osobne. Ešte ani dobrý deň som nestihla povedať a zvozila ma medzi dverami, že prečo som prišla keď už budú končiť ordinačné hodiny (prišla som hodinu pred koncom). Po zistení, že nie som ich pacientka ma zvozila druhý krát "my nie sme pohotovosť, tá je v nemocnici" toto mi povedala doslova. Okolo toho, že nemám tehotenskú knižku v 11tt urobila také haló, že som si myslela, že som minimálne spáchala nejaký vážny zločin. Od doktora som putovala rovno do nemocnice na hospitalizáciu, bola som v takom stave, že som k nej rozhodne nepríjemná nebola ( nemám vo zvyku byť arogantná ani keď som zdravá a v poriadku). Druhý krát som ju zažila keď som prišla s malou dušičkou zúfalá zaklopať a spýtať sa či by nebolo možné, objednať sa k pánovi doktorovi na vyšetrenie a konzultáciu pretože synovi diagnostikovali vážne poškodenie a on má kvalitnejšie sono a je väčší odborník ako moja lekárka. "to vám ako napadlo toto? tam máte svoju lekárku" toto mi povedala a pleskla mi dverami pred nosom. To sú moje skúsenosti s ňou. A určite som k nej nebola ani jeden krát arogantná.

adamar
24. feb 2022

@naobedbuduspagety tak to ma dost prekvapuje, mrzi ma vasa skusenost☹

simca06022011
24. feb 2022

@janka0215 do novamedu ak sa chceš objednat tak cez recepciu...

simca06022011
24. feb 2022

@lajka77 tak so novamedu som chodila roky, kazde 3 mesiace, a vzdy som išla na čas, to musela byt náhoda..

lajka77
24. feb 2022

@simca06022011 bola som tam 6x od januara a stale nebrala na cas vzdy 2 hodiny po tom co som bola objednana raz ma dokonca objednala na 9 rano a vzala ma okolo pol1 az jednej ..dokonca tam aj zastupovali 2x ine sestricky a tie boli ovela lepsie ako tato..

simca06022011
24. feb 2022

@lajka77 tak to je sila 🤦🏻‍♀️ este budem rada ze som isla inde. Mna vytacala recepcia v novamede, pomaly som z tade vsetkych lekárov vymenila... Gynekológov som tam asi 3 mala... Ked posledná odisla uz som nemala záujem zase sa s nikym ďalšim vybavivat... Chvíľu.

lajka77
24. feb 2022

@simca06022011 a ked sa jej aj nieco opytat tak ti len odvrkne..lutujem ze som tam sla..rozmysla ze prestupim vedla k Macejkovi len nevoem ci je to moze

simca06022011
24. feb 2022

@lajka77 urcite je, mna takto prehodili od Kamodovej (tam som bola len raz), ku Kocajdovej a potom ma kvoli tomu ze Kocajdova mala dlhe cakacky a prehodili k inej (to bola vyborna lekarka Ruska, nasla som tato to bola https://www.procare.sk/lekar/mudr-kseniya-zakre... ) a ta odisla a teda k Macejkovi nechcela (ale nie kvoli tomu aky je dr. , ine osobne dovody:D), takze som tam viac nesla. Na recepcii ti urcite povedia.

janka0215
autor
24. feb 2022

@adamar S Jankou mám poslednú skúsenosť asi takú, že som jej jedno leto volala, že mám bolesti a ona ma zrušila s tým, že "boli ste tu pred mesiacom a nič vám nebolo" a ani ma neobjednala. Tak som išla potom do Heliosu kde som si vyšetrenie zaplatila a zistili mi streptokoka... To bol pre mňa už posledný kúsok trpezlivosti s ňou. Tak som tam od vtedy nebola ani na preventívke, radšej si platím v Heliose. Nového gynekológa riešim len preto, že ideme akurát podstúpiť IVF a v prípade, že budem potrebovať ísť na rizikové, to mi Helios ani obvodný nevypíše, jedine môj gynekológ. A to si viem živo predstaviť ako by sa Janka zachovala, že som tam 3 roky nebola a idem si teraz PN ku od nich pýtať 🙈

janka0215
autor
24. feb 2022

@adamar a zatiaľ ste prvá od ktorej počujem, že je spokojná. Všetci s kým som sa doteraz bavila s ňou majú rovnakú skúsenosť. Moja teta tam aj robila a tiež mi povedala, že pri Janke záleží, ako sa vyspí. 🤷‍♀️ tak pri mne nespala dobre asi ani raz 😅

martina265
25. feb 2022

@janka0215 ja odporúčam Richarda Schwarza. Super sestrička aj doktor 🙂

niky1234
2. mar 2022

Mám šutekovú v zdravomede a som spokojná🙂

oksova18
18. mar 2022

@naobedbuduspagety aj ja chodím ku Kamenskej v Slovenskej Ľupči. Som s ňou veľmi spokojná

evme0301
6. apr 2022

Nikdy neodporúčam schwarza, mne na Sone keď som bola povedal že dieťatko bude buď sprosté alebo hluché. (Zato, že sono hučalo a poprosila som ho aby hovoril hlasnejšie.) Čo mi neprišlo vôbec v ten moment smiešne ani vhodné.