Gynekologička MUDr. Dagmar Molitorisová, MUDr. Janka Šuteková, MUDr. Zuzana Petrovičová

sima33310
17. jan 2023

Pôvodne som chcela ísť ku Komodovej, ale neberie tehotné, ak nebývajú v danej oblasti BB. Poraďte aj dôvody, prečo ísť ku ktorej. Ďakujem.

alias313
17. jan 2023

@sima33310 ja chodím k Šutekovej...Dlhé roky,dve tehotenstvá.. Za mňa je to veľmi príjemná pani doktorka, raz pri komplikácii mi aj dosť pomohla. Je dôsledná,odpovedala mi na všetko čo ma zaujímalo. A bonus veľmi príjemná pani sestrička.

youmakemesick
17. jan 2023

@sima33310 Ja mám Molitorisovú v súčasnosti (32tt) a som maximálne spokojná, vyšetrenia robí dôkladne, všetko vysvetlí keď sa opýtam, je milá a úkony vykonáva citlivo. USG na každom vyšetrení + má dve obrazovky, vždy vidíš to čo ona. 😊 nikdy som nečakala dlhšie ako 10 minút, objednáva sa na presný čas. Sestrička tiež milá a ukecaná. Dovolala som sa vždy hneď, keď som niečo potrebovala. Bývam a rodiť budem v BA (pochádzam pôvodom z BB), no napriek tomu som ostala a chodila na poradne ku Molitorisovej. Za mňa top gynekologička (a to som bola v minulosti aj u Kamoďovej). 👍🏻

bbalin
17. jan 2023

K Šutekovej som aj ja chcela pôvodne ísť, čítala som na ňu dobré recenzie, ale sestrička mi vravela keď som tam v lete volala, že už neberú nové pacientky