Metabolička v Banskej Bystrici

miskafilipkovab
1. mar 2021

Baby moz sa vas opytat, objednavali ste sa niektora v poslednej dobe na metabolicke do Rooseveltky? Ja som syna objednávala syna a čakáme vyse mesiaca 😃 dr bola prekvapená ze tak dlho. Náhodou vase skúsenosti?

ema241
1. mar 2021

@miskafilipkovab ja som objednávala v min. roku a termín nam dali o 2 mesiace, tiež ma prekvapilo, že sme museli čakať tak dlho

miskafilipkovab
autor
1. mar 2021

@ema241 ako ja poclam v pohode len dr ma sprdla ze sa jej neoaci ako sa to natahuje. Najprv sa mi ona snazila vysetrenia robit ale nie a nie prist nato preco malemu vôbec telicko neprijma vitamin D. Mame ist na vylucenie rachitidy no dufame ze nam daju dake riešenie mozno. Lebo ja uz som zufala uu to od novembra riešime. Najviac sa bojim ze sa mu zacnu zubky kazit, nechtiky sa mu lamu nozicky ma velmi do O no a celkovo aspon ze to slniecko uz vykuklo 🌞

miskafilipkovab
autor
1. mar 2021

@ema241 a viem ze oni sa tam striedaju s nejakou inou ambulaciou ale aj tak to je dost cakania.

ikaika
9. mar 2021

@miskafilipkovab ak mozem, podla coho si mysli ze rachytida, vas lekar? Syn mal nizku hladinu Dcka?

miskafilipkovab
autor
9. mar 2021

@ikaika lebo mal nozicky do O velmi tal sa kontrolovalo Dcko a ma ho nedostatok. Len nozicky sa mu napravaju a decko akoby ani nepapal.

ikaika
9. mar 2021

dakujem, nech vam to dobre dopadne👍

miskafilipkovab
autor
9. mar 2021

@ikaika ďakujem, uz sa s tym mordujeme dlho a nie a nie prsit na problem.