icon

Odporučte rehabilitáciu v Banskej Bystrici

Včera o 11:51

Ahoj, vedeli by ste mi niečo odporučiť ? Potrebujem rehabilitovať platničky. Mám výmenný lístok od neurológa, takže by bolo fajn, keby mala zmluvu s poisťovňami. Vopred ďakujem.

avatar
oliviabb
Včera o 12:43

@anonym_autor tazko odporucit. V bb sa caka dlho na rehabky. Ja som ich akurat dnes skoncila v sasovej-revitas. Neplati sa. Maju tam elektro, magnet, laser, ultrazvuk. Napr. masaze nerobia, co by som ja uvitala. Najneskorsie terminy dava Novamed.