Ortotech Banská Bystrica

sudocek
7. júl 2022

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či ste niekto boli na ortopedii v Ortotechu v BB.? Ak áno aké máte skúsenosti? Ďakujem

stella14
7. júl 2022

@sudocek chodíme s dcérou. Všetko ok. Milý prístup všetkých zamestnancov.

michaelam2
7. júl 2022

@sudocek pristup fajn, su tam velmi mili ludia, procedury ok ale ak treba chodit aj na cvicenie tak s inymi fyzioterapeutmi mam ovela lepsie skusenosti ako v ortotechu…tam to cvicenie bolo len take ze aby bolo

sudocek
autor
7. júl 2022

@michaelam2 mi tam musíme ísť s ľavou nožičkou. Lebo ako syn začal chodiť cca 3mesiace. Dáva nožičku do vonku.Tak nás naša pediatricka poslala tam. A dlho sa čaká kým objednajú?

sudocek
autor
7. júl 2022

@stella14 A je tam nejaký konkrétny doktor?

michaelam2
7. júl 2022

@sudocek no ked mas vymenny listok tak je to tam zadarmo, inde sa za to plati…ale ja ked som mala problemy s chrbtom tak som si cvicenie zaplatila radsej v inom fyzio zariadeni a nedalo sa to porovnat….na termin v ortotechu som cakala cca 3 tyzdne

michaelam2
7. júl 2022

@sudocek a je tam jedna doktorka, ktora vas vysetri a potom spise ake vsetky procedury budete mat

stella14
7. júl 2022

@sudocek ortotech.sk je stranka kde sa aj online objednate. Su tam 3 ambulancie, v podstate je jedno do ktorej. Na prve vysetrenie treba vymenny listok. Nebyva dlha cakacia doba.

sudocek
autor
7. júl 2022

@michaelam2 aha tam sa teda chodí ešte na nejaké procedúry? Ja som myslela že mu pozrú nožičku a že mu odporučia vhodnú obuv

michaelam2
7. júl 2022

@sudocek mozno ze ano…to uz zhodnoti doktor ci da aj nejake cvicenie alebo procedury alebo nebude treba ..uvidis 🙂

sudocek
autor
7. júl 2022

@michaelam2 No ved áno uvidím. 😊A Ty si dlho chodila na procedúry?

michaelam2
7. júl 2022

@sudocek myslim ze desat dni alebo dva tyzdne …kazdy den to trvalo cca 0,5-1 hodinu

babetto
9. júl 2022

@sudocek pozrite radsej fyzioterapeutky, obuv mu nozicku "nenapravi", vyborna fyzioterapeutka je vo Zvolene, pani Kucbelova

sudocek
autor
9. júl 2022

@babetto No toto nám odporučila naša pediatricka

babetto
10. júl 2022

@sudocek rozumiem. Urcite nejdem rozporovat jej vzdelanie, ani odbornost, pisem to len preto, ze mam vybornu skusenost a v pripade odchylok v zdravom vyvoji je najlepsie pomoct dietatku vhodnym cvicenim pod dohladom kvalifikovanych odbornikov, necakat, ze topanky napravia zle postavenie klbov, zlu posturiku. V konecnom dosledku je vsak to rozhodnutie na vas ako matke.

sudocek
autor
10. júl 2022

@babetto ja nehovorím že mu len doporučia vhodnú obuv.

alexalex1982
24. júl 2022

@sudocek ja som bola u dr.Hudeca kvoli kolenu ktoré mi na 1 dnovke u araba dodrb..li.Automaticky rtg vyšetrenie atd a hned ma poslal mihalovičovi do Roosweltky,lebo z udajneho Menisku je nakoniec artroza 4 stupna-čiže výmena kolenného klbu-čakám na operaciu,ale prístup mali obaja super

sudocek
autor
24. júl 2022

@alexalex1982 ja som zvedavá čo nám tam povedia už sme konečne objednaný. Tak dúfam že jemu nič také robiť nebudú.

monkara18
8. sep 2022

Ahojte, ja sa chce informovat ako je to s parkovanim - maju tam nejake miesta vyhradene ?

michaelam2
8. sep 2022

@monkara18 vyhradene myslim ze nie, treba pocitat s tym ze chvilu potrva najst parkovacie miesto

stella14
8. sep 2022

@monkara18 ano maju vyhradene parkovacie miesta no nie vzdy su volne.

monkara18
8. sep 2022

@michaelam2
@stella14
Dakujem, skusim ist tam a ked nie tak klasika hladat volne pred Roosveltkou - alebo sa tam nieco zmenilo? Naposledy som tam parkovala pred 3r

michaelam2
8. sep 2022

@monkara18 vcera sme tam zhodou okolnosti boli, samozrejme vsetko plne ale nakoniec sa nam podarilo najst miesto realtivne blizko ...inak ano, nic sa tam nezmenilo, pred roosveltkou alebo na ceste

sudocek
autor
8. sep 2022

@michaelam2 tak že nemajú dovolenku ani nič také? Lebo potrebujem syna preobjednat a nikto mi to tam neberie.

monkara18
8. sep 2022

@sudocek ja som sa tam dovolala dnes rano, na stranke maju ze volat po 13ej a vcera po 13ej mi to nikto nebral

michaelam2
8. sep 2022

@sudocek robia normalne

sudocek
autor
8. sep 2022

@michaelam2 ďakujem