Skupinové cvičenie v parku. Bude sa konať aj tento rok?
Včera o 08:21
Dobrý deň, minulý rok (2025) bývalo myslím, že každú stredu skupinové cvičenie v parku pod pamätníkom. Nenašla som na nete k tomu žiadne info tak skúšam tu.
Neviete prosím o tom niečo viac ? Či to bude aj tento rok ? Čo sa cvičí ?

@alzbetka04 https://tvojajoga.sk/letna-joga-v-mestskom-parku/
chystám sa každý rok, ale zatiaľ nevydalo 🙂 chodí veľa ľudí?