icon

Skupinové cvičenie v parku. Bude sa konať aj tento rok?

avatar
alzbetka04
Včera o 08:21

Dobrý deň, minulý rok (2025) bývalo myslím, že každú stredu skupinové cvičenie v parku pod pamätníkom. Nenašla som na nete k tomu žiadne info tak skúšam tu.
Neviete prosím o tom niečo viac ? Či to bude aj tento rok ? Čo sa cvičí ?

avatar
lenka_da
Dnes o 15:04

@alzbetka04 https://tvojajoga.sk/letna-joga-v-mestskom-parku/

chystám sa každý rok, ale zatiaľ nevydalo 🙂 chodí veľa ľudí?